четвер, 02 березня 2017 14:58

Джиму підвела швидкість у боротьбі за медаль на етапі Кубка світу

Юлія Джима

Українська біатлоністка Юлія Джима посіла шосте місце у спринтерській гонці на сьомому етапі Кубка світу з біатлону в південнокорейському Пхенчхані.

Джима закрила всі мішені, але в швидкості лижного ходу програла конкуренткам і не змогла втриматися в призовій трійці. Цей результат дозволив українці піднятися з 11-го на 9-те місце в особистому заліку Кубка світу.

Перемогу у гонці відсвяткувала Лаура Далмайер з Німеччини. Вона не допустила жодного промаху і прийшла до фінішу за 20.43,7. Друге місце завоювала норвежка Тіріл Екгофф, а третє Анаіс Шевальє із Франції.

Капітан нашої команди Олена Підгрушна в останній момент знялася з гонки. Причина поки що невідома.

Першу гонку в Кубку світу після дискваліфікації за допінг провела Ольга Абрамова. У неї 69 місце. Анастасія Меркушина та Ірина Варвинець, які зробили по одному промаху у стрільбі стоячи, посіли 31 і 44 місця. По одній незакритій мішені на кожному рубежі залишила Валя Семеренко, в якої 60-та підсумкова позиція.

Спринт.

Жінки

1. Лаура Дальмаєр (Німеччина) - 20.43,7 (0)
2. Тіріл Екгофф (Норвегія) - 8,4 (0)
3. Анаіс Шевальє (Франція) - 41,6 (0) ...
6. Юлія Джима (Україна) - 1.01,0 (0 ...
31. Анастасія Меркушина (Україна) - 1.55,1 (1) ...
44. Ірина Варвинець (Україна) - 2.20,6 (1) ...
60. Валентина Семеренко (Україна) - 2.53,3 (2)
69. Ольга Абрамова (Україна) - 3.16,0 (2)

Зараз ви читаєте новину «Джиму підвела швидкість у боротьбі за медаль на етапі Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua