четвер, 06 січня 2022 19:47

"Дженоа" не програє другий матч поспіль. Шевченко зміг відібрати очки в екскоманди Де Дзербі

Андрій Шевченко п'ять років очолював збірну України. Фото: Gettyimages.com

У матчі 20-го туру чемпіонаті Італії "Дженоа" в гостях зіграв з "Сассуоло" -1:1.

Що потрібно знати про матч на стадіоні "Мапеї"?

Повернення Шевченка. Український тренер зміг видужати від коронавірусу та керував командою із лави запасних.

Кадрові проблеми "Сассуоло". Господарі через різні причини не могли розраховувати на десятьох гравців команди. Алессіо Діонізі не мав можливості посили гру. "Дженоа" залишився без капітана Домініко Крішіто. Провідного опорника Ніколу Ровеллу.

Вдалий старт "Дженоа". Команда Шевченка перші хвилин десять повністю контролювала хід подій на полі та забила закономірний гол.

Красивий мяч Дестро. Форвард "Дженоа" елегантно п'яткою переправив м'яч у ворота "Сассуоло".

Домінування господарів. "Сассуоло" володів повною ігровою та територіальною перевагою. "Дженоа" грав другим номером від оборони.

"Дженоа" повністю переграла суперника у перші десять хвилин матчу

Слабка гра команди Шевченка в атаці. За весь матч "грифони" були пасивними в атаці. Мали тільки моменти на початку зустрічі.

"Дженоа" пощастило. "Якщо ще у першому таймі команда Шевченка надійно зіграла в обороні та нічого не дала створити супернику, то після перерви "Сассуло" мав всі шанси здобувати перемогу. Не вистачило реалізації. Господарі мали кадрові проблеми, тому не змогли дотиснути суперника.

Відсутність змін від Шевченка. "Дженоа" мало чим відрізняється після Нового року. "Грифони" далі роблять ставку на оборону та мають проблеми в нападі.

Після нічиї "Дженоа" опустися на 19-те місце в Серії А. Команда Шевченка має у своєму активі 12 очок. У наступному турі "грифони" зіграють вдома проти "Спеції" Віктор Коваленка. Матч відбудеться 9 січна. Початок матчу о 19.30. Звіт про гру читайте на нашому сайті.

У попередньому турі команда Шевченка вдома зіграла у нічию із "Аталантою" - 0:0.

"Сассуоло" в сезонах 2019/21 очолював наставник "Шахтаря" Роберто Де Дзербі.

Зараз ви читаєте новину «"Дженоа" не програє другий матч поспіль. Шевченко зміг відібрати очки в екскоманди Де Дзербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua