понеділок, 28 травня 2012 12:42

Двоє українців завоювали срібні медалі на ЧЄ зі спортивної гімнастики

Ігор Радивилів здійснив "срібний" опорний стрибок. Фото: sportonline.ua

23-27 травня в Монпельє (Франція) пройшов чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики серед чоловіків та юніорів.

Українці завоювали дві нагороди в змаганнях чоловіків на окремих снарядах. Срібними призерами стали Олег Верняєв у вправах на брусах, поступившись німцю Марселю Нгуєну лише 0,1 бали та Ігор Радивилов в опорному стрибку, поступившись румунові Флавіусу Кочі 0,05 бала.

У командному турнірі Петро Пахнюк, Олег Верняєв, Олег Степко, Максим Сімянків та Ігор Радивилов зайняли п'яте місце.

Чемпіонами Європи стали: команда Великобританії, росіяни Емін Гаріб (перекладина) та Олександр Баландін (кільця), угорець Кріжтіан Беркі (кінь), грек Елефтеріос Космідіс (вільні вправи).

Українські юніори призових місць не посіли. Ілля Єгоров пробився у фінал особистого багатоборства, де зайняв 22-ге місце. У фінали на окремих снарядах українці відібратися не зуміли. У змаганнях команд збірна юніорів у складі Іллі Єгорова, Едуарда Єрмакова, Руслана Кулаксізова, Володимира Грібюка і Владислава Коцюбана посіла восьме місце.

В юніорській першості золото завоювали: команда Великобританії, британці Франк Бейнс (особисте багатоборство, поперечина), Кортні Таллоч (кільця) і Гаюс Томпсон (кінь), голландець Касімір Шмідт (опорний стрибок), росіяни Григорій Зирянов (бруси) та Кирило Прокоп'єв (вільні).

Спортивна гімнастика. Чемпіонат Європи серед чоловіків та юніорів. Монпельє (Франція), 23-27 травня