неділя, 22 квітня 2012 16:52

Два пенальті, дубль Ліпартіі: "Ворскла" і "Зоря" зіграли внічию

Євген Селін врятував "Ворсклу" від поразки ФОТО: faeri.ru

Матчем у Полтаві відкрилася недільна програма зустрічей 28-го туру української прем'єр-ліги. Місцева "Ворскла", двічі програючи по ходу матчу з "Зорею", зуміла уникнути поразки.

Точний удар грузинського легіонера "Зорі" Джаби Ліпартії дозволив гостям вийти вперед вже на 10-й хвилині зустрічі, а відразу після перерви албанець Арменд Даллку відновив рівновагу в рахунку.

Решта голів у матчі були забиті виключно з 11-метрової позначки. Спочатку Ліпартія оформив дубль, а за чверть години до закінчення гри свій пенальті реалізував Євген Селін, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга. 28-й тур

Ворскла (Полтава) - Зоря (Луганськ) - 2:2

Голи: Ліпартія, 8 (0:1); Даллку, 50 (1:1); Ліпартія, 54 (1:2, пен); Селін, 73 (2:2, пен).

Ворскла: Долганський, Селін, Курилов, Матвєєв (Пєсков, 90), Даллку, Безус (Баранник, 71), Краснопьоров, Маркоскі, Будник (Кривошеєнко, 46), Янузі, Чичиков.

Зоря: Постранський, Ярмаш, Вернидуб, Шуньїч, Ігнятієвич, Грицай, Галюза (М. Іг. Білий, 90), Каменюка, Ідахор, Ліпартія (Ференчак, 81), Родич (Худзік, 79).

Попередження: Даллку, 27; Долганський, 53; Матвєєв, 57; Кривошеєнко, 90 +4 - Вернидуб, 35.

Зараз ви читаєте новину «Два пенальті, дубль Ліпартіі: "Ворскла" і "Зоря" зіграли внічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua