четвер, 09 лютого 2012 17:07

Дублери "Динамо" і "Рубіна" голів не забили

Сьогодні ввечері команди Юрія Сьоміна і Курбана Бердиєва проведуть матч за кубок Marbella Cup-2012, а перед грою основних складів на полі за взаємною домовленістю між клубами вийшли другі склади клубів.

Експерементальні склади "Динамо" і "Рубіна" провели між собою два тайми по 30 хвилин, однак не зуміли виявити переможця. Матч завершився нульовою нічиєю.

"Ми провели дуже корисний спаринг. У складі обох клубів зіграли досвідчені гравці. У нас це Юссуф, Михалик, Гусєв, які пропустили певний час і не мали ігрової практики, а у "Рубіна"- Єрьоменко, Навас, Бистров. Матч в такому форматі, два тайми по 30 хвилин, краще за будь-яке тренування", - зазначив наставник "Динамо" Юрій Сьомін.

Основні склади, які поборються за кубок Марбельї, вийдуть на поле в 19:30 за київським часом.

Динамо (Київ) - Рубін (Казань) - 0:0

Динамо: Бойко, Лухтанов, Алмейда, Юссуф, Шепші, Корреа, Михалик, Рибалка, Гусєв, Ескобар, Бертольо (Калитвинцев, 31)

Рубін: Рижиков, Устинов, Навас, Квірквелія, Бистров, Джалілов, Єременко, Рязанцев (Бочаров, 31), Джонатан, Касаєв (Нуров, 31), Оразсахедов (Портнягін, 31).

Зараз ви читаєте новину «Дублери "Динамо" і "Рубіна" голів не забили». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua