субота, 06 серпня 2011 10:49

Дубль Майкона приніс перемогу "Волині" над "Іллічівцем"

"Волинь" завдяки третьому дублю в сезоні бразильця Майкона в матчі 4-го туру Прем'єр-ліги на виїзді виграла у "Іллічівця" - 2:1.

Матч пройшов у дуже цікавій боротьбі, але краще, все-таки, виглядали лучани. "Заспівувачем" атак у гостей виступив їх кращий бомбардир (і єдиний в команді) Майкон, який забив два голи вже в першому таймі. Спочатку бразилець точно пробив прямим ударом зі штрафного, а буквально за кілька хвилин скористався передачею з флангу Бабиря.

На 73-й хвилині Фомін один м'яч відквитав, але на більше господарі не спромоглися. А команда Кварцяного ще не використала два вірних моменти (не забили Герасим'юк і Шарпар).

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 5-й тур.

"Іллічівець" - "Волинь" - 1:2 (0:2)

Голи: Фомін, 73 - Майкон, 39, 44

Вилучення: Пічкур, 90 +1 (друга жовта)

"Іллічівець": Бажан, Бутко, Ковальов, Яворський, Путівцев, Полянський (Федотов, 65), Чайковський, Пуканич (Будківський, 74), Ярошенко, Кожанов, Фомін

"Волинь": Неділько, Сімінін, Шиков, Масло, Леандро, Годвін (Пічкур, 26), Шарпар, Кінаш (Грінченко, 79), Бабир (Герасим'юк, 70), Пищур, Майкон.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Майкона приніс перемогу "Волині" над "Іллічівцем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua