неділя, 25 липня 2010 15:38

Дубль Алієва не допоміг "Локомотиву" здолати "Сибір"

Сьогодні продовжилися матчі 14-го туру чемпіонату Росії. Московський "Локомотив" вів після першого тайму 2:0 в гостьовому матчі з "Сибіром", але в підсумку задовольнився лише нічиєю - 2:2.

У складі "залізничників" чергові два голи забив український легіонер Олександр Алієв. Двічі наш півзахисник вражав ворота господарів зі штрафних. У результаті Алієв зміцнив своє лідерство в суперечці кращих бомбардирів чемпіонату Росії - 11 голів у 14 матчах.

Після перерви "Сибір" прогнозовано пішла вперед і зуміла відігратися зусиллями Медведєва та Молоша.

У підсумку бойова нічия 2:2. "Локомотив" набрав 22 очки і тепер ділить 4-е місце зі "Спартаком" з Нальчика, який провів на одну гру менше.

Чемпіонат Росії, 14-й тур

"Сибір" - "Локомотив" - 2:2 (0:2, 2:0)

Голи: 0:1 - Алієв (16), 0:2 - Алієв (31), 1:2 - Медведєв (49), 2:2 - Молош (67).

"Сибір": Ковалевські, Валентіч, Філіпенко, Виходил, Молош, Макаренко (Шевченко, 58), Нагібін, Астаф"єв, Чижек (Аравін, 70), Антипенко (Шуленін, 79), Медведєв.

"Локомотив": Гільєрме, Смольников, Асатіані, Родолфо, Янбаєв, Тарасов, Вагнер (Глушаков, 80), Алієв, Торбінський (Дуймович, 46), Майкон, Сичов (Траоре, 86).

Попередження: Молош (24), Дуймовіч (57), Шевченко (60), Валентіч (63), Родолфо (90).