неділя, 11 липня 2010 14:22

Алієв засмутив команду Гусіна, Протасов обіграв "Спартак". Результати 12 туру РПЛ

Відбулися матчі 12 туру Російської Прем"єр-ліги. ЦСКА задовольнився нічиєю у матчі з аутсайдером "Сатурном", "Локомотив" виявився сильнішим за "Анжі", а "Амкар" вирвав перемогу в "Томі".

Московський ЦСКА невпевнено почав матч з "Сатурном", пропустивши вже на сьомій хвилині. Екс-армійцеві Дмитру Кириченку вдався блискучий удар у "дев"ятку" з лінії штрафної. Через 20 хвилин червоно-сині відновили рівновагу. Алан Дзагоєв пробив здалека - м"яч в останній момент вдарився об газон і пролетів над руками воротаря Антоніна Кінскі. Незважаючи на подальше ігрову перевагу ЦСКА, голів глядачі більше не побачили.

"Ми практично кожну домашню зустріч починаємо з рахунку 0:1, - нагадав головний тренер москвичів Леонід Слуцький. - А відіграватися в таку погоду і при такому кадровому дефіциті важко. Нам це вдалося, а на початку другого тайму ми мали багато моментів, які повинні були реалізовувати. Хоча могли і пропустити в кінцівці в контратаці".

Відзначимо, що через дискваліфікацію у поєдинку не брав участь захисник Чіді Одіа. Інший гравець оборони, Сергій Ігнашевич, був відсутній через травму, а хавбек Кейсуке Хонда до цих пір не прибув в розташування клубу після чемпіонату світу.

Пізніше в столиці відбулася ще одна зустріч за участю "Анжі" та "Локомотива". Господарем поля номінально вважався дагестанський клуб, хоча гра пройшла на арені суперника - поле Махачкалінського стадіону "Динамо" визнано непридатним для проведення матчів Прем"єр-ліги. Вихід цього протистояння вирішили два голи "Локо".

На 16-й хвилині Томіслав Дуймовіч замкнув простріл Олександра Алієва зі штрафного, а на 68-й забитим м"ячем відзначився сам Алієв. "Анжі" зреагував занадто пізно. Расим Тагірбеков відзначився за мить до фінального свистка. 2:1 - залізничники перемогли у другому турі поспіль, піднявшись в таблиці на шосту позицію.

У Пермі "Амкар" приймав "Томь". Команди розігралися лише до заключного відрізку матчу. На 67-й хвилині Сергій Корніленко реалізував пенальті, вийшовши у кращі бомбардири чемпіонату. На рахунку форварда сибіряків вісім голів. Відповідь господарів послідував через чотири хвилини - Мартін Кушев теж не промахнувся з 11-метрової позначки. Розв"язка настала вже в доданий час. Юний Олександр Коломейцев, який проводив лише другу гру за "Амкар", ювелірним ударом у кут приніс уральцям перемогу.

Російська Прем'єр-ліга. 12 тур.

Спартак Нальчик - Терек - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Концедалов (16), 2:0 - Леандро (40, пенальті), 2:1 - Гвазава (50).

Сибір - Динамо - 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Д. Комбаров (7), 1:1 - Шевченко (58), 1:2 - Фернандес (67), 2:2 - Нагібін (80).

СИБІР: Ковалевські, Бухряков, Філіпенко, Молош (Антипенко, 46), Валентіч, Макаренко, Шуленін, Чижек (Аравін, 43), Медведєв, Астаф'єв, Шевченко (Нагібін, 67).

ДИНАМО: Габулов, Ковальчик, Колодін, Єпуряну, Фернандес, Ропотан, Хохлов, Семшов (Кокорін, 90), Самедов (К. Комбаров, 83), Д. Комбаров (Чеснаускіс, 71), Воронін.

Попередження: Бухряков (13), Молош (31), Єпуряну (32), Ковальчик (79).

Рубін - Крилья Совєтов - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Касаєв (34), 2:0 - Бухаров (80), 3:0 - Рязанцев (90 +2, пенальті).

Аланія - Зеніт - 1:3 (0:3, 1:0)

Голи: 0:1 - Широков (27, пенальті), 0:2 - В. Бистров (34), 0:3 - Лазович (39), 1:3 - Іванов (79).

Ростов - Спартак - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Кульчий (12).

ЦСКА - Сатурн - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - Кириченко (7), 1:1 - Дзагоєв (27).

ЦСКА: Акінфєєв, Набабкін, А. Березуцький, В. Березуцький, Щенніков, Алдонін, Шемберас, П. Мамаєв (Гонсалес, 64), Дзагоєв, Нецид (Красіч, 64), Гільєрме.

САТУРН: Кінскі, Ангбва, Зелай, Ігонін, Нахушев, Євсєєв (Р. Воробйов, 69), Сапета, Каряка, Махмудов (Бояринцев, 78), Ол.Іванов (Соболєв, 87), Кириченко.

Попередження: В. Березуцький (20), Зелао (45), Каряка (45), Шемберас (45), Якубко (76).

Амкар - Томь - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - Корніленко (67, пенальті), 1:1 - Кушев (71, пенальті), 2:1 - Коломейцев (90 +3).

Анжі - Локомотив - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Дуймовіч (16), 0:2 - Алієв (68), 1:2 - Тагірбеков (90 +2).

АНЖІ: Ревішвілі, Шукюров, Пековіч, Тагірбеков, Квірквелія, Кебе, Бакаєв, Агаларов, Жосан (Мухаммад, 87), Тімонов (Ілурідзе, 66), Гаджібеков (Стрільців, 84).

ЛОКОМОТИВ: Гільєрме, Смольников, Асатіані, Родолфо, Янбаєв, Дуймовіч, Глушаков (Тарасов, 79), Алієв, Торбінський (Оздоев, 87), Траоре (Вагнер, 64), Майкон.

Попередження: Тімонов (58), Дуймовіч (90 +1).