неділя, 20 березня 2011 12:49

Дортмундська "Боруссія" втратила очки в матчі з "Майнцом"

Футболісти дортмундської "Боруссії" втратили перемогу в домашньому матчі німецької бундесліги з "Майнцом".

Гра, що відбулася в суботу в Дортмунді на стадіоні "Сігнал-Ідуна-Парк", завершилася внічию 1:1.

Господарі відкрили рахунок вже на 8-й хвилині, коли забив захисник Матс Хуммельс. Його напарник по команді Нурі Шахін на 19-й хвилині не зміг реалізувати 11-метровий удар. На 89-й хвилині 20-річний хорватський нападник гостей Петар Слішковіч зробив рахунок рівним.

"Коли ми пропустили гол, я реагував настільки емоційно, тому що коли суперники святкували взяття воріт, один з моїх гравців (Суботіч) лежав на газоні. У футболі так не повинно бути.

Все ж результат матчу справедливий: "Майнц" - сильний опонент, нам не все вдавалося, та ще й не реалізували пенальті на початку зустрічі", - наводить слова головного тренера дортмундської "Боруссії" Юргена Клоппа Sports.ru з посиланням на AFP.

"Боруссія" набрала 62 очки і продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини. "Майнц" з 44 балами розташувався на п'ятій позиції.

Боруссія Д - Майнц - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Хуммельс (8), 1:1 - Слішковіч (89).

Боруссія Д: Вайденфеллер, Шмельцер, Хуммельс, Суботіч, Блашчіковскі (М. Зідан, 70), Гетце, Бендер, Шахін (Кель, 88), Барріос (Левандовскі, 31), Гросскройтц, Пішчек.

Майнц: Веткло, Новескі, Свенссон, Бунгерт, Фатхі, Сота, Поланскі (Геллер, 87), Холтбі (М. Ріссі, 76), Фукс, Шюррле, Аллагі (Слішковіч, 78).

Попередження: Веткло (17), Суботіч (61).

Зараз ви читаєте новину «Дортмундська "Боруссія" втратила очки в матчі з "Майнцом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua