субота, 02 квітня 2011 19:10

Дортмундська "Боруссія" ще на крок наблизилась до чемпіонства

Футболісти дортмундської "Боруссії" здобули чергову перемогу в матчі німецької бундесліги, розгромивши "Ганновер".

Гра 28-го туру, що пройшла в суботу в Дортмунді на стадіоні "Сігнал Ідуна Парк", закінчилася впевненою перемогою господарів з рахунком 4:1. Рахунок на 57-й хвилині відкрив норвезький нападник гостей Мохаммед Абделлауйе, але вже через дві хвилини його партнер по команді турок Карім Аггі вразив власні ворота.

Надалі забивали лише підопічні Юргена Клоппа: парагваєць Лукас Барріос оформив дубль (64-я і 73-а хвилини), а Кевін Гросскройц на 83-й поставив остаточну крапку в матчі.

"Боруссія", яка лідирує у чемпіонаті, набрала 65 очок і випереджає найближчого переслідувача - "Байєр" на 7 очок. "Ганновер" з 50 балами посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини.

Результати матчів ігрового дня:

"Боруссія" Д - "Ганновер 96" - 4:1

"Баварія" - "Боруссія" М - 1:0,

"Кайзерслаутерн" - "Байєр" - 0:1,

"Майнц" - "Фрайбург" - 1:1,

"Вердер" - "Штутгарт" - 1:1.

Зараз ви читаєте новину «Дортмундська "Боруссія" ще на крок наблизилась до чемпіонства». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua