четвер, 06 квітня 2017 00:33

Доля матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті" вирішилася у першому таймі
10

«Челсі» обіграв «Сіті» у ключовому матчі

Лондонський "Челсі" вдома переміг "Манчестер Сіті" в матчі 31-го туру чемпіонату Англії з футболу.

Зустріч завершилася з рахунком 2:1. У складі господарів дубль зробив Еден Азар (10-а і 35-а хвилини). Другий гол у грі бельгієць забив, добивши м'яч у ворота після нереалізованого ним же пенальті. У гостей відзначився Серхіо Агуеро (26).

У паралельному матчі "Ліверпуль" вдома зіграв внічию з "Борнмутом" - 2:2.

"Челсі" з 72 очками після 30 матчів лідирує у чемпіонаті Англії, "Манчестер Сіті" з 58 балами йде четвертим. "Ліверпуль" (60 очок) займає третє місце, "Борнмут" (35) знаходиться на 13-му рядку.

Челсі - Манчестер Сіті 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1: 0 - 10 Азар, 1: 1 - 26 Агуеро, 2: 1 - 35 Азар.

Челсі - Куртуа, Давід Луїз, Кейхілл, Алонсо, Зума (Матіч, 46), Педро, Канте, Азар (Лофтус-Чік, 90), Фабрегас (Вілліан, 81), Аспілікуета, Дієго Коста.

Манчестер Сіті - Кабальєро, Стоунз, Компані, Кліши, Навас, Фернандіньо, Делф, Сілва, де Брюйне (Стерлінг, 79), Сане (Ноліто, 85), Агуеро.

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола зазнав своєї шостої поразки в поточному сезоні АПЛ. У кар'єрі іспанського фахівця таке сталося вперше.

Зараз ви читаєте новину «Доля матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті" вирішилася у першому таймі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua