понеділок, 20 травня 2019 20:11

"Дніпро" забив супернику курйозний м'яч

Воротар " Колоса" Антон Яшков підвів свою команду.

В Першій лізі "Дніпро -1" переміг вдома " Колос" із Ковалівки 3:1.

Дніпровський клуб вже забезпечив собі місце в УПЛ на наступний сезон. В той же час " Колос" бореться за зону стикових матчів. Гра вийшла результативною та багатою на події.

Першими рахунок відкрили гості, але господарі поля зрівняли рахунок в матчі. Гра стала рівною з моментами біля обох воріт. Здавалося, що команди підуть за нічийного рахунку на перерву. Але під самий завершення першого тайму воротар гостей Яшков пропустив кумедний гол, який став вирішальним у цій грі. В другому таймі дніпряни не тільки тільки втримали свою перевагу, але і збільшили рахунок в матчі.

За 3 тури до заверешння Першої ліги "Дніпро -1" вже забезпечив собі першу сходику. За право грати стикові матчі( 2-3 місце Першоїо ліги проти 11 -10 команди УПЛ) між собою сперечаються " Волинь", "Колос" , " Металіст -1925" та "Оболонь - Бровар".

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" забив супернику курйозний м'яч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua