неділя, 15 липня 2012 21:42

"Дніпро" у меншості переміг "Таврію"

Євген Коноплянка не реалізував пенальті, а через 10 хвилин заробив другу жовту картку ФОТО: fcdnipro.ua

Дніпропетровський "Дніпро" переграв сімферопольську "Таврію" з рахунком 3:1 у матчі першого туру української прем'єр-ліги.

Команда Хуанде Рамоса зуміла вразити ворота "Таврії" вже на третій хвилині зустрічі, коли Жуліано виявився першим на добиванні після потужного дальнього удару Ротаня і відправив м'яч у ворота.

На 21-й хвилині дніпропетровці заробили право на 11-метровий удар, який не реалізував Коноплянка, промахнувшись по воротах Погорілого.

Через 10 хвилин Коноплянка отримав другу жовту картку за симуляцію і залишив "Дніпро" у меншості. Однак господарі зуміли після перерви ще двічі відзначитися.

На 57-й хвилині Зозуля в боротьбі із захисником скинув м'яч на Жуліано, який потужним ударом оформив дубль у цьому матчі.

Третій м'яч "Дніпра" забив Денисов, який скористався довгою передачею Ротаня зі своєї половини поля, одним торканням обробив м'яч, а другим - перекинув голкіпера "Таврії".

М'яч престижу у команди Олега Лужного на рахунку Фещука, який зумів на ближній штанзі замкнути навісну подачу з кутового.