четвер, 21 лютого 2013 22:11

"Дніпро" і "Металіст" завершили виступи в Лізі Європи

Маркевич і "Металіст" завершили європохід. Фото: football.ua

"Дніпро" і "Металіст" не зуміли пройти в 1/8 фіналу Ліги Європи

У Дніпропетровську команда Хуанде Рамоса зіграла внічию з клубом зі Швейцарії з рахунком 1:1.

Суперники активно почали зустріч, на 15-й хвилині Артем Федецький заробив жовту картку, а ще через чверть години тренерський штаб ухвалив рішення замінити захисника, випустивши на поле "Дніпро-Арени" Євгена Коноплянку. За перший тайм суперники заробили по три попередження.

На 63-й хвилині Нікола Калініч отримав червону картку за відмашку і залишив господарів у меншості. Через 12 хвилин Фабіан Фрай зіграв рукою у штрафному, заслуживши на вилучення, а Євген Селезньов реалізував пенальті. За десять хвилин до закінчення зустрічі арбітр призначив сумнівний 11-метровий вже у ворота "Дніпра", і Фабіан Шер зрівняв рахунок.

Таким чином, за підсумками двоматчевого протистояння клуб з Дніпропетровська завершив виступи у плей-офф Ліги Європи.

У Харкові відбулася повторна гра "Металіста" і "Ньюкасл Юнайтед". Команда Мирона Маркевича поступилася суперникам з Англії з мінімальним рахунком. У першому таймі рахунок не був відкритий, а на екваторі другої половини зустрічі на полі стадіону "Металіст" Шола Амеобі реалізував пенальті, призначений за фол воротаря Олександра Горяїнова, а харків'янам, в свою чергу, так і не вдалося вразити ворота Тіма Крула.