пʼятниця, 12 квітня 2013 22:28

"Дніпро" на виїзді обіграв "Чорноморець"

Рамос нарешті здобув перемогу. Фото: fcdnipro.ua

Дніпропетровський "Дніпро" здобув виїзну перемогу над одеським "Чорноморцем" у матчі 24-го туру української прем'єр-ліги.

Зустріч в Одесі завершилася з рахунком 1:2. Господарі першими відкрили рахунок зусиллями Франка Джа Джедже на 37-й хвилині. "Дніпро" відігрався у другій половині зустрічі. На 53-й хвилині Матеус відновив статус-кво, а на 79-й Роман Зозуля вирвав перемогу для дніпропетровського клубу.

Таким чином, команда Хуанде Рамоса набрала 48 очок і вийшла на третє місце в таблиці, обігнавши на одне очко київське "Динамо". А ось "Чорноморець" втратив можливість відірватися від групи переслідувачів. Одесити займають п'яте місце з 37 очками в активі, випереджаючи донецький "Металург" та "Іллічівець" на чотири пункти.

Чорноморець (Одеса) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 1:2

Голи: Джа Джеджу, 37 (1:0); Матеус, 53 (1:1); Зозуля, 79 (1:2).

Попередження: Джа Джеджу, 33; Матос, 38; Бурдужан, 40; Бобко, 55; Старгородський, 56; Сантана, 88 - Чеберячко, 19; Федецький, 90 +2; Лаштувка, 90 +3.

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" на виїзді обіграв "Чорноморець"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua