неділя, 28 липня 2013 10:28

"Дивний матч вийшов" - "Зоря" тричі забила "Дніпру"

"Дніпро" вперше програв у чемпіонаті ФОТО: fcdnipro.ua

Луганська "Зоря" обіграла дніпропетровський "Дніпро" у матчі 3-го туру української прем'єр-ліги. Підопічні Юрія Вернидуба здобули впевнену перемогу у матчі на "Дніпро Арені", перегравши суперника з рахунком 3:1.

Вже на 3-й хвилині голкіпер біло-синіх Денис Бойко рикошетом переправив м'яч у власні ворота. На 37-й хвилині Матеус скористався передачею Ротаня і переправив сферу у ворота Постранського.

У другому таймі підопічні Вернидуба були активнішими від суперника. Як наслідок, два забиті голи: на 56-й хвилині м'яч на свій рахунок записав Микита Каменюка, а на 78-й хвилині результативним ударом відзначився Даніло.

"Дніпро" зазнав першої поразки у поточному чемпіонаті, а "Зоря", навпаки, ще не програвала в поточній першості.

"Дивний матч вийшов. Але ми показали невиразну гру, і "Зоря" заслужено перемогла. Разом з тим "Зоря" забила три м'ячі, пробивши при цьому двічі по воротах. Без особливо хорошої гри моменти ми все одно створювали, але забити не змогли: Зозуля бив повз, Селезньов потрапив у штангу", - сказав після матчу головний тренер "Дніпра" Хуанде Рамос.

Дніпро (Дніпропетровськ) - Зоря (Луганськ) - 1:3

Голи: Чеберячко, 4 (0:1, автогол); Матеус, 37 (1:1); Чайковський, 56 (1:2); Данило, 78 (1:3).

Дніпро - Бойко, Стрініч, Чеберячко, Мазух (Калініч, 58), Федецький (Кулаков, 64), Канкава, Ротань, Жуліано, Матеус, Коноплянка (Зозуля, 46), Селезньов.

Зоря - Постранський, Ігнятієвіч, Вернидуб, Шуньїч, Гордієнко, Чайковський, Грицай, Каменюка (Петряк, 74), Хомченовський, Ліпартія (Любенович, 69), Даніло (Болі, 82).

Попередження: Ротань, 16; Канкава, 82 - Чайковський, 17; Вернидуб, 61; Петряков, 75; Даніло, 76.

Зараз ви читаєте новину «"Дивний матч вийшов" - "Зоря" тричі забила "Дніпру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua