"Динамо" не змогло обіграти "Брюгге" – 1:1

"Динамо"  не змогло обіграти "Брюгге" – 1:1
Мірча Луческу сьогодні сподіватиметься на свого лідера – Віктора Циганкова. Фото "Динамо"

Добрий день!

Саме вдень, а не ввечері київське "Динамо" прийматиме сьогодні в матчі 1/16 Ліги Європи бельгійський "Брюгге" – чинного чемпіона й лідера першості своєї країни. Причина – морози в Києві.

Для киян це ж буде лише друга офіційна гра. Фламандці пребувають у чудовій формі – лише диво у вигляді поперечки на останніх секундах матчу з "Лаціо" відділило їх в грудні від 1/8 Ліги чемпіонів. Більшу частину того матчу "Брюгге" грав у меншості після вилучення Соболя.

А якщо згадати, як легко клуб із бельгійської Венеції здолав незмінного чемпіона Росії "Зеніт" – 2:1 в гостях і 3:0 вдома, то стає зовсім лячно за "Динамо". Однак надія вмирає останньою. Нехай кияни вийдуть сьогодні на поле із гаслом: "Очі бояться, а руки (в даному випадку – ноги) – роблять". Вже через дві з хвостиком години ми дізнаємося чи здатні кияни на подвиг.

Тим часом тренери (головного тренера "Брюгге" немає в Києві через хворобу) оголосили склади команд:

"Динамо" - Бущан - Кенджьора, Забарний, Попов, Миколенко - Сидорчук, Шапаренко - Циганков, Буяльський, Де Пена - Бесєдін

Запасні - Бойко, Нещерет, Шепелєв, Леднєв, Андрієвський, Караваєв, Родрігеш, Сідклей, Ванат, Сирота, Супряга, Дуелунд

"Брюгге" - Міньоле - Клінтон, Коссуну, Мехелен, Рікка - Баланта, Вормер, Дірар - Де Кателере, Окереке, Дост

Запасні - Хорват, Фофана, Баджо, Ван Дер Бремпт, де Кейпер, Фуакаля, Енгелс, Сервейс, Ден Кейбус

Цікаве прізвище Клінтон у гравця "Брюгге". Навряд чи це родич Білла чи Гілларі.

Щойно стало відомо, що у гравця бельгійського клубу Матса Рітса підтвердили коронавірус і вже відправили в Бельгію.

Команди виходять на поле.

Гра почалася!

2 хв "Динамо" спробувало сходити в атаку, але все закінчилося аутом після пасу Бесєдіна.

4 хв. Поки сумбурна гра без явної переваги однієї з команд.

7 хв. Перша серйозна атака пройшла в гостей. Дост скинув після подачі з правого флангу на дальню штангу, але до удару в площину воріт справа не дійшла.

11 хв. Показують усміхненого Луческу. Значить, усе поки йде за планом.

14 хв. Не загострюють динамівці. Намагаються зіграти якомога простіше. Можливо, тому нема моментів?

18 хв. Дост пробив головою, але ударом це назвати складно. Так пхнув у бік воріт.

21 хв. Бесєдін і Шапаренко намагалися по черзі пробити, але захисники все блокують.

24 хв. Господарі поля розігралися й навіть створили кілька натяків на небезпеку. Але не більше.

28 хв. Шапаренко отримує попередженя. Смикнув за футболку і збив Де Кетеларе.

31 хв. Штрафний заробили динамівці, але Шапаренко засвітив при подачі таку свічку, що ніхто не пішов замикати.

33 хв. Рікка заробив жовту. Грубо зіграв проти Циганкова.

35 хв. Буяльський після пасу від Кенджьори класно пробив головою, але м'яч пролетів над самісінькою поперечиною. Міньоле вже нічого би не зробив.

38 хв. Уболівальники гонять киян уперед. Незвично це на фоні порожніх стадіонів. Відвикли вже.

42 хв. Заспокоїлася гра. Переважно в центрі поля застрягає м'яч.

45 хв. Знову класна атака вдалася киянам. Кенджьора вирізав у центр карного майданчика, а Буяльський пробив головю над поперечкою. Міг би краще вдарити Віталій.

І відразу свисток на перерву.

Другу половину гри розпочали команди.

49 хв. Небезпечну стіночку розіграли гості, але Попов не дав вийти на ударну позицію Клінтону.

52 хв. Перевага, яка намічалася в "Динамо" наприкінці першого тайму кудись вивітрилася. Фламандці частіше володіють м'ячем.

55 хв. Де Кетеларе небезпечно проривався правим флангом, але передачу його перехопили кияни.

59 хв. Трохи закипіли пристрасті, але арбітр заспокоїв Шапаренка і його опонента.

61 хв. ГОЛ!!! Буяльский шикарним обвідним ударом із лінії карного майданчика відкриває рахунок. Не дострибнув Міньоле – 1:0. Ми попереду!

66 хв. Гол. "Брюгге". Після подачі кутового кудись побіг Бущан, потім зупинився, а Мехеле спокійно пробив у порожні ворота –1:1. Ось так на рівному місці.

70 хв. "Брюгге" заміни: Ван дер Бремпт і Баджо замінили Давида Окереке і Набіля Дірара.

73 хв. Кияни відповідають замною Де Пени на Родрігеша й Шапаренка на Шепелєва.

76 хв. Розладналася гра у киян після пропущеного м'яча. Пішли втрати.

82 хв. Караваєв і Супряга вийшли замість Кенджьори і Бесєдіна.

83 хв. Дост з трьох метрів бив головою, але, на щастя, перекинув ворота. Могли би й програти.

До речі, Забарний не втримав Мехеле, коли гості рівняли рахунок.

87 хв. Циганков міг пробити при відскоці від оборонця гостей, але далеко відпустив м'яч Віктор.

90 хв. Супряга впав у центрі поля. Вперше нагадав про себе Владислав.

90+2 хв. Караваєв здійснив фірменний прохід, але м'яч прилетів просто в руки Міньоле.

Миколенко устиг отримати жовту картку.

Все, нічия – 1:1.

Як і в 2019, "Динамо" знову не змоло вдома обіграти "Брюгге". Тоді було 3:3, а тепер – 1:1. Але вдома фламандці зазвичай дуже сильні.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" не змогло обіграти "Брюгге" – 1:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua