вівторок, 29 вересня 2020 06:11

"Динамо" змогло дотиснути "Гент"

Карлос Де Пена приніс "Динамо" перемогу. Фото: ФК "Динамо" Київ

29 вересня київське "Динамо" пройде матч-відповідь проти бельгійського "Гента" у 4 раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

У перші грі підопічні Мірчі Луческу святкували перемогу - 2:1. На початку матчу Владислав Супряга відрив рахунок ударом із близької відстані. Лайнсмен зафіксував офсайд, але після перегляду відеоповтору зарахував гол.

Господарі поля відповіли наприкінці першого тайму завдяки розіграшу кутового. Помилка Георгія Бущана дозволила "Генту" зрівняти рахунок.

На початку другого тайму дві жовтих картки отримав півзахисник "Гента" Роман Безус. "Динамо" заволоділо ініціативою, але майже не створював небезпеки біля воріт суперника.

Рятівником динамівців став Карлос Де Пена, який з близької відставні переграти воротаря "Гента" в кінці матчу.

Матч "Динамо" - "Гент" розпочнеться о 22.00. Текстову трансляцію читайте та Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" змогло дотиснути "Гент"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua