"Динамо" здолало "Шахтар" в матчі за Суперкубок

Минулого року через помилку П'ятова перемогу святкувало "Динамо"

Сьогодні в Одесі "Шахтар" і "Динамо" зійдуться в матчі за Суперкубок.

"Шахтар": Пятов, Ісмаїлі, Кривцов, Хочолава, Болбат, Степаненко, Патрік, Соломон, Тайсон, Марлос, Мораес

Запасні: Шевченко, Матвієнко, Маркос, Дентіньо, Тете, Пихальонок, Сікан

"Динамо": Бойко, Миколенко, Кадар, Бурда, Кендзьора, Шепелев, Буяльський, Гармаш, Караваєв, Вербич, Бесєдін

Запасні: Бущан, Попов, Пиварич, Сидорчук, Кадірі, Цітаішвілі, де Пена

Тренер "Шахтаря "Даріо Срна в інтерв' ю каналу "Футбол" зізнався, що навмисне торкнувся до Суперкубка.
"На фарт", – сказав.

Вячеслав Шевчук стверджує, що Сікан, який у запасі, заслужив місце другого форварда.

"Кривцов, Хочолава і Патрік – найслабкіші гравці "Шахтаря," – Леоненко.

Судитиме гру Віталій Романов.

Поле стадіону в Одесі візуально виглядає краще, аніж у попередні роки.

Циганков на лаві запасних виглядає незвично. Разом із Шапаренком він точно не вийде на поле сьогодні.

Уболівальники "Динамо" обурюються в соцмережах, що Хацкевич не поставив на гру новачка Кадірі.

А ще вони чекають червоної картки Гармашу.

Стадіон в Одесі заповнено вщерть.

Миколенка визнали найкращим молодим гравцем минулого року. П'ятов – найкращий воротар. Абдулла – арбітр. Найкращий гравець сезону – Циганков. Бомбардир – Мораєс. Тренер – відсутній уже Фонсека.

Гімн в Одесі виконує лише солістка. Це не Львів.

Почалося! Динамо розвело з центру.

Перші хвилини – позиційна боротьба в центрі.

3 хв. Ісмаїлі намагався скинути комусь під удар – не пройшло

5 хв. Перший момент. Миколенко обрізався, Марлос бив у дев'ятку, але Бойко потягнув.

7 хв. Ісмаїлі прорвався і прострілив. Бойко встиг накрити.

9 хв. Шахтар затиснув киян.

10 хв. Степаненко скосив Вербича в центрі поля.

13 хв. Довга позиційна атака гірників закінчилася нічим. Тайсон невдало віддав на Марлоса.

16 хв. Вербич падає в карному майданчику. Романов не реагує.

19 хв. Степаненко б'є здалеку. Невлучно.

21 хв. Кияни відповіли проходом Вербича, але пас словенця не знайшов адресата.

23 хв. Караваєв невдало упав на м'яч. У новачка Динамо – проблеми.

Все нормально. Олександр продовжить гру.

27 хв. Моментище в Динамо! Вербич бив просто по центру з 5 метрів і влучив у захисника!

29 хв. Хочолава скосив Бесєдіна. Перше попередження в матчі.

31 хв. Ще один момент. Бесєдін бив з кута воротарського майданчика в ближній верхній кут. П'ятов на місці.

32 хв. Ісмаїлі бив після кутового головою, але несильно.

33 хв. І відразу Бойко рятує після удару Ісмаїлі з трьох метрів!

35 хв. Болбат укотре програв забіг Вербичу, але Романов здуру свиснув.

40 хв. Петарда від фанів Шахтаря влучила у вухо Бойку і відскочила в поле. Денису надають допомогу.

43 хв. Ісмаїлі хотів розіграти м'яч до вірного. Але замість удару віддав зайвий пас.

44 хв. Буяльський отримує жовту за фол на Мораєсі.

45 хв. Шахтар відкриває рахунок! Патрік отримав м' яч у центрі карного майданчика і невідпорно пробив у кут – 1:0

За рівної гри гірники зуміли відкрити рахунок в останній атаці в першій половині гри. У донеччан виокремлюється Ісмаїлі, у киян найкращий – Вербич.

Другий тайм розпочався без замін.

48 хв. Довга атака Шахтаря не закінчилася ударом у площину. Небезпечний простріл Болбата ліквідували захисники.

51 хв. Гра триває на зустрічних курсах.

55 хв. Небезпечна атака динамівців. Кияни вимагають пенальті, але Кривцов зіграв спиною, а не рукою.

59 хв. Трохи заспокоїлася гра.

62 хв. Уболівальники затягли пісню про Путіна. Зеленський слухає уважно.

63 хв. Знову пенальті вимагають кияни після падіння Гармаша. Романов незворушний.

Пенальті мав місце. Степаненко збивав свого "друга" Гармаша.

66 хв. заміна в Шахтарі. Тете замість Соломона.

67 хв. Караваєв небезпечно бив головою. Вище воріт.

71 хв. Ох! Марлос пробачив Динамо! Бив із центра карного майданчика, але вище воріт!

73 хв. Жовта картка в Кадара на Тайсоні.

74 хв. Заміна. Цитаїшвілі замість Вербича. Втомився словенець.

75 хв. Кривцов б'є головою, але не бачить ворота.

79 хв. Динамо не дорожить м'ячем. Миколенко б'є аби куди.

80 хв. 1:1 Бурда перестрибує Мораєса і головою забиває цвях у ворота гірників.

82 хв. 1:2!!! Гармаш забиває у падінні в кут! Шахтар впав у прострацію!

Оце так поворот!!! Хто б міг подумати? Назріває якщо не сенсація, то несподіванка!

88 хв. Заміна. Замість Патріка вийшов Дентіньо.

89 хв. Марлос ледве не зрівнює рахунок! Б'є повз дальню штангу.

4 хвилини додає арбітр.

92 хв. Тете!! Ледве не врятував гру. Бойко не дозволив себе обіграти!

Все! Хацкевич обіграв Каштру у першій очній дуелі!! Динамо виграє Суперкубок!

Срна виявився нефартовим.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" здолало "Шахтар" в матчі за Суперкубок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua