вівторок, 18 липня 2017 21:31

"Динамо" здобуло вольову перемогу в дебютному матчі Хацкевича в УПЛ

Хацкевич дебютував в чемпіонаті України з перемоги. Фото: 1927.kiev.ua

Київське "Динамо" і донецький "Шахтар" не втратили очок на старті чемпіонату України. У 1-му турі Прем'єр-ліги "біло-сині" здобули вольову перемогу над "Чорноморцем" у дебютному матчі під керівництвом Хацкевича, 2:1. А гірники "обіграли на виїзді "Ворсклу", 3:0.

Матч в Києві на стадіоні "Динамо" ім. В.Лобановського почався з холодного душу для господарів поля. Вже на 13-й хвилині зустрічі одесити відкрили рахунок. Гості скористалися обрізкою в центрі поля Ярмоленка. В результаті Хобленко вискочив сам на сам з Ковалем і пробив під воротарем точно в кут.

Підопічні Олександра Хацкевича відігралися через 10 хвилин. Гармаш блискуче розібрався у штрафному суперника, накинув на дальню штангу, а там Шепелєв розстріляв голкіпера ударом з льоту.

Другий гол, який виявився переможним, динамівці забили на 42-й хвилині. Ярмоленко отримав передачу від Шепелєва і класно пробив у куточок з-за меж штрафного.

Після перерви кияни трохи заспокоїли гру, контролюючи на класі хід зустрічі. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу киян.

"Динамо" проводило матч без глядачів на трибунах: таким було покарання за поведінку фанатів у кінці минулого сезону.

У паралельному матчі "Шахтар" на виїзді ледь не пропустив першим від "Ворскли": двічі були близькі до успіху Шарпар і Чижов. Але потім команда Пауло Фонсекі зібралася. В середині тайму спочатку Феррейра ефектно пробив у ближню дев'ятку. А вже у другому таймі перевага "гірників" подвоїв Марлос. Остаточний рахунок у доданий арбітром час встановив Алан Патрік.

"Динамо": 35. Коваль, 24. Віда, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 8. Шепелєв В., 9. Морозюк, 16. Сидорчук, 19. Гармаш, 10. Ярмоленко, 25. Гонсалес Д., 70. Мбокані

"Чорноморець": 71. Безрук, 8. Бобко, 96. Каплієнко, 2. Азацький, 6. Ковалець, 7. Мусолітін, 42. Зубейко, 75. Третьяков, 9. Хобленко, 17. Татарка, 90. Рахманов

"Ворскла": 1. Шуст, 4. Пердута, 23. Сапай, 44. Даллку Ард., 33. Чижов, 17. Чеснаков, 6. Скляр, 7. Кадімян, 11. Шарпар, 82. Дитина, 26. Коломоєць

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 4. Кривцов, 18. Ордець, 31. Ісмаїлі, 74. Коваленко Вік., 11. Марлос, 10. Бернард, 21. Алан Патрік, 9. Дентіньо, 19. Феррейра

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" здобуло вольову перемогу в дебютному матчі Хацкевича в УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua