понеділок, 08 лютого 2021 12:40

"Динамо" завершило збори розгромною перемогою

Віктор Циганков виступає за першу команду "Динамо" із 2016 року. Фото: ФК "Динамо"

В останньому товариському матчі на зимових зборах київське "Динамо" перемогло 2-гу команду Білорусі БАТЕ – 5:2. Що потрібно знати про гру?

2 різних тайми. У 1-й половині гри підопічні Мірчі Луческу володіли повною територіальною та ігровою перевагою. Білоруси просто не встигали за динамівцями у швидкості. У 2-й половині гри, після проведення замін, ініціатива перейшла до БАТЕ. Кияни вже не завжди справлялися із високим пресингом суперника.

Доля матчу була вирішена за перші 24 хв. За цей час "Динамо" змогло забити 3 м'ячі. Підопічні Луческу могли довести рахунок до непристойного ще в 1-му таймі, але під кінець тайму зменшили оберти.

Руслан Нещерет помилився. Воротар "Динамо" не зміг відбити не найскладніший дальній удар.

За "Динамо" дебютував 19-річний воротар. Валентин Моргун відіграв останні 5 хв у матчі. Голкіпер не зміг залишити ворота недоторканими.

Віктор Циганков провів сильний. Лідер "Динамо" відкрив рахунок у матчі та організував 3-й гол у ворота суперників.

Результативна кінцівка матчу. В останні 5 хв гри команди тричі забивали.

Динамівський захист далекий від ідеалу. Оборона "Динамо" дозволила супернику багато. Бракує злагодженості дій між гравцями.

"Динамо" прогресує. Якщо в перших спарингах у Туреччині в команди Луческу не все виходило навіть на рівні нескладних суперників, то в останніх матчах команда додала. З'явилася швидкість, динаміка та легкість.

13 січня "Динамо" зіграє в матчі 14-го туру УПЛ проти "Олімпіка". Початок гри о 17:00.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" завершило збори розгромною перемогою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua