
Вінгер "Флуміненсе" 19-річний Маркос Пауло знаходиться в сфері інтересів "Динамо", повідомляє Lance.
Контракт футболіста з клубом закінчується влітку 2021-го. "Флу" зацікавлені у продовженні угоди. Йому запропонували новий контракт, піднявши пропозицію із зарплати з €47 тис. до €56,5 тис..
Для "Флуміненсе" продовження контракту з Маркосом Пауло - пріоритетне завдання. Клуб хоче убезпечити себе від можливості футболіста з січня підписувати попередні угоди з іншими командами.
"Динамо" стежить за ситуацією з гравцем. Кияни будуть готові заплатити фінансову компенсацію за Маркоса Пауло, якщо буде потрібно.
Улітку він міг перейти в "Торіно" мінімум за €10 млн, але сторони не дійшли згоди.
Маркос Пауло - вихованець "Флуміненсе". Він забив 14 голів в 74 матчах за 1-шу команду.
На міжнародному рівні грав за збірні Португалії U-18 і U-19.
Маркос Пауло переважно грає лівого вінгера. Також може вийти на позиції правого вінгера і центрфорварда.
Transfermarkt оцінив його в €9 млн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Супрязі важливо зосередитися на "Динамо", а не думати про закордонні клуби" - Суркіс
Повідомлялося, що за ним стежать "Барселона" і "Реал".
Коментарі