четвер, 04 жовтня 2018 22:04

"Динамо" втратило перевагу в два м'ячі в грі проти "Яблонця"

ЛІга Європи, група K, Яблонець - Динамо. Фото: ТСН

В другому турі Ліги Європи київське "Динамо" на виїзді зіграє проти чешського "Яблонця". В першому турі "біло-сині" на власному полі не змогли втримати перемогу над "Астаною"(2:2). "Яблонець" також на останніх хвилинах, втратив нічию на виїзді з "Ренном"(2:1).

Додає труднощів "Динамо" те, що травму отримав один з лідерів команди Беньямін Вербич.

Головний арбітр: Себастьєн Дельфер'єр (Бельгія)

Стартові склади команд:

Яблонець: Груби – Голєш, Говорка, Лішка, Ганоушек – Хюбшман (к) – Масопуст, Травнік, Поважанец, Йововіч – Храмоста

Запасні: Гануш, Ікаунієкс, Соболь, Акоста, Янковіч, Бречка, Кубіста

Динамо: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч – Сидорчук (к), Буяльський – Морозюк, Гармаш, Циганков – Бєсєдін

Запасні: Бущан, Миколенко, Сідклей, Шапаренко, Шепелєв, Дуелунд, Русин

Стартовий свисток!

5` "Кияни" активніше почали матч, більше володіє м'ячем наша команда.

8' Гоооооооооооол! Відкривають "динамівці" рахунок. Морозюка вивели на ворота, і він замість того щоб вколотити м'яч в ворота, для чогось покотив м'яч на Циганкова, біля якого був захисник. На щастя Віктор зумів проштовхнути м'яч в бік воріт, а захисник ще й заніс його в сітку воріт.

12' "Біло-сині" контролюють гру, чеські опоненти поки не можуть зліпити бодай одну атаку.

15' Гооооооооооооооол! Забиває Денис Гармаш! Захисник обрізався, і викотив м'яч на ногу Гармашу. Той протягнув кілька метрів м'яч, та з лінії штрафного майданчика пробив точно в нижній кут! 1:2

20' Впевнено виглядають "кияни", спокійно контролюють м'яч. А от господарі поля виглядають розгубленими та знервованими, забагато помиляються в простих ситуаціях.

23' А от і перший момент біля воріт Бойка. Після подачі кутового Лішка пробивав головою, але м'яч полетів вище воріт.

27' Оговтались "яблонечани", перехопили ініціатву вони в останні хвилини, мали кілька напівмоментів.

33' Гол! А от і відповідь "Яблонця". Говорка абсолютно сам був на дальній стійці, і ударом в кут замкнув подачу кутового. Бойко міг врятувати, але відбив м'яч у стійку, від якої тої залетів у ворота. 1:2

38' Цікавий футбол демонструють команди, атакою на атаку відповідають. Динамічний, відкритий футбол ми спостерігаємо.

41' Шикарний шанс був у "динамівців", щоб збільшити перевагу. М'яч після прострілу Буяльського та рикошету від голкіпера летів у порожні ворота, але захисник в останній момент виніс круглого з лінії воріт.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 45% - 55%

Удари (в площину) 5(1) - 4(2)

Фоли 5-5

Другий тайм!

50' Розпочали другу пололвину зустрічі так само, як закінчили першу - відкрита гра, вертикальний футбол кілька моментів біля воріт "Динамо".

57' М'яч під контролем "Яблонця", "динамівці" віддали ініціативу господарям.

61` Забагато дозволють "біло-сині" своїм суперникам. Раз за разом футболісти "Яблонця" турбують Бойка, але поки м'ячі летять або в руки нашому голкіперу, або поріч зі стійками.

63' Травнік небезпечно пробивав з лінії штрафного - трохи вище воріт пролетів м'яч.

70' Момент у "Динамо". Кедзьора прострілював у воротарський майданчик, але Бесєдіну не вистачило кількох сантиметрів, щоб забити третій м'яч.

77' Нервові хвилини нас очікують, "динамівці" незмогли забити третій м'яч, та власне і моментів в другому таймі для цього не було. Тепер доведеться стримувати навалу господарів в останні хвилини.

81' Гол. У що грали на те й награли. Піварич в центрі поля заплутався у власних ногах та втратив м'яч. Масопуст прорвався по флангу та навісив на Травніка, який і проштовхнув м'яч у ворота. Піваріч намагався виправити свою помилку, та спробував винести м'яч з лінії воріт рукою(!), на жаль (або на щастя, бо якби відбив була б червона і пенальті) м'яч всеодно влетів у ворота. 2:2

87` "Динамівці" нібито активніше забігали, але назвати це штурмом важко. Подачі, навіси, закидання - це все на що здатні динамівці, якусь комбінаційну гру від показувати не вдається.

90+1' Йович пробивав в дальній нижній кут, але пощастило "киянам", м'яч пролетів у кількох сантиметрах біля стійки.

Фінальний свисток!

"Динамо" знову розчаровує своїх вболівальників.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" втратило перевагу в два м'ячі в грі проти "Яблонця"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua