неділя, 18 липня 2021 11:24

"Динамо" вперше програло на зборах у Швейцарії

Ілля Шкурін забив тричі у трьох матчах. Фото: "Динамо"

Київське "Динамо" програло на зборі в Швейцарії французькій "Ніцці" - 1:2. Автором єдиного м'яча став білоруський новачок команди форвард Ілля Шкурін.

Кияни вели в рахунку після першого тайму, але пропустили два м'ячі на 70-ій і 80-ій хвилинах.

У минулому чемпіонаті Франції "Ніцца" зайняла 9 місце.

Це перша поразка "Динамо" на літніх зборах напередодні сезону. Раніше підопічні Луческу тільки перемагали або грали внічию.

Київське "Динамо" почне сезон в якості чемпіона, володаря Кубка і Суперкубка. Матч за Суперкубок цього сезону перенесли з липня на вересень.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" вперше програло на зборах у Швейцарії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua