вівторок, 25 жовтня 2011 10:55

"Динамо" Вороніна зазнало першої домашньої поразки в сезоні: результати 28-го туру РПЛ

У рамках 28-го туру чемпіонату Росії казанський "Рубін" обіграв у гостях московське "Динамо". Зустріч у Хімках завершилася з рахунком 0:2.

Перший гол у матчі був забитий на 58-й хвилині. Рязанцев підібрав м'яч у куті штрафного майданчика і завдав удару, якого не зміг взяти Шунін.

Казанці подвоїли свою перевагу через 10 хвилин: точним ударом зі штрафного відзначився Натхо.

"Рубін" займає у турнірній таблиці чисте шосте місце, тоді як динамівці в порівнянні з минулим туром скотилися на одну сходинку - з третьої на четверту.

Казанський клуб забиває у ворота суперників вже у 10-ти турах поспіль, пише Чемпионат.com.

Прем'єр-ліга

28-й тур

Динамо - Рубін - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Рязанцев (58), 0:2 - Натхо (68).

ДИНАМО: Шунін, Вілкшир, Ломіч, Фернандес, Гранат, Сапета (Місімовіч, 67), Сємшов, Самєдов, Кураньї, Воронін, Кокорін (Смолов, 88).

Спартак Нальчик - Локомотив - 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - Гриднєв (35), 1:1 - Глушаков (63), 1:2 - Дюріца (87).

Ростов - Зеніт - 1:3 (0:3, 1:0)

Голи: 0:1 - Данні (9), 0:2 - Лукович (16, пенальті), 0:3 - Бухаров (32), 1:3 - Бракамонте (49).

Спартак - Томь - 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Сухі (10), 2:0 - Арі (44), 3:0 - Каюмов (84), 4:0 - Арі (89).

СПАРТАК: Дикань, Паршивлюк, Сухі, Рохо, Макєєв, де Зеув (Каюмов, 62), Каріока (Бризгалов, 86), Д. Комбаров, Дзюба, Веллітон (Макгіді, 77), Арі.

Анжі - ЦСКА - 3:5 (1:1, 2:4)

Голи: 1:0 - Ето'О (4), 1:1 - Думбія (24), 1:2 - Думбія (47), 1:3 - Вагнер Лав (62), 1:4 - Думбія (81), 1:5 - Дзагоєв (82), 2:5 - Голенда (86), 3:5 - Голенда (90).

Волга НН - Краснодар - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Марцваладзе (59), 0:2 - Мовсісян (90).

Терек - Амкар - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Феррейра (70).

Кубань — Крилья Совєтов - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Корніленко (41), 1:1 - Давидов (49).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" Вороніна зазнало першої домашньої поразки в сезоні: результати 28-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua