четвер, 30 серпня 2012 00:47

"Динамо" вийшло до групового турніру ЛЧ, програвши вдома "Боруссії"

Ідейе знову забив наприкінці матчу. Фото: sport-express.ua

"Динамо" на "Олімпійському" програло менхенгладбахській "Боруссії" з рахунком 1:2 в матчі-відповіді раунду плей-офф Ліги чемпіонів, але за сумою двох зустрічей вийшло в груповий раунд турніру.

Перший момент у "Динамо" виник вже на 5-й хвилині, коли Ідейе вискочив один на один з голкіпером німців Штегеном, але Штранцль не дозволив динамівцю завдати удару. У свою чергу "Боруссія" реально могла забити на 22-й хвилині, але Максим Коваль парирував небезпечний удар з лінії штрафної Херманна.

Після перерви гості активізувалися, що вилилося в автогол Хачеріді на 70-й хвилині зустрічі - захисник "Динамо", який зіграв у цілому бездоганний матч, головою зрізав м'яч у власні ворота після навісу з флангу. Всього через дев'ять хвилин "Боруссія" подвоїла свою перевагу: Аранго після навісу з кутового виграв другий поверх і головою відправив м'яч у сітку воріт Коваля.

"Динамо" забило за три хвилини до кінця основного часу. Браун Ідейе вискочив один на один з голкіпером і технічно перекинув м'яч через останнього.

Ліга чемпіонів, кваліфікація, раунд плей-офф

Повторний матч

Динамо К (Київ) - Боруссія М (Менхенгладбах) - 1:2

Голи: Хачеріді, 70 (0:1, автогол); Аранго, 78 (0:2); Ідейе, 88 (1:2).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" вийшло до групового турніру ЛЧ, програвши вдома "Боруссії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua