неділя, 11 березня 2012 20:45

"Динамо" відсвяткувало перемогу над "Кривбасом"

У Кривому Розі відбувся центральний матч недільної програми 22-го туру української прем'єр-ліги. Місцевий "Кривбас" поступився київському "Динамо" з рахунком 0:3.

Динамівцям вдалося два швидких голи. Уже на п'ятій хвилині Андрій Ярмоленко результативно скористався зручним пасом Мехмеді, а ще через п'ять хвилин Уча Лобжанідзе відзначився автоголом після подачі Олега Гусєва зі штрафного.

Після перерви команди продовжили показувати змістовний футбол, а от уболівальники своєю поведінкою ледь не зірвали гру.

Матч був перерваний, а шанувальники команд на стадіоні "Металург" у Кривому Розі були заспокоєні зусиллями представників правоохоронних органів.

У результаті, арбітр був змушений компенсувати сім хвилин, а перед фінальним свистком криворізькі вболівальники побачили і третій гол у сітці воріт своєї команди - Мехмеді записав на свій рахунок і забитий м'яч.

Україна. Прем'єр-ліга

22-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) - Динамо К (Київ) - 0:3

Голи: Ярмоленко, 5 (0:1); Лобжанідзе, 10 (0:2, автогол); Мехмеді, 90 +4 (0:3).

Попередження: Валєєв, 45+2; Сердюк, 52; Льопа, 63 - Гармаш, 33.

Вилучення: Сердюк, 90+3 - ні.

?

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" відсвяткувало перемогу над "Кривбасом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua