пʼятниця, 16 лютого 2018 00:38

"Динамо" відстояло нічию в Греції

Кияни везуть нічию з Афін

Внічию 1:1 зіграло київське "Динамо" перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти грецького АЕКа. Матч проходив в Афінах.

Господарі вийшли на гру напіврезервним складом, одна саме вони захопили ініціативу з перших хвилин. Кияни увійшли в гру нервово. На третій хвилині Бойко вийшов на перехват і зіткнувся із Гармашем. Для півзахисника "Динамо" епізод завершився розбитою головою.

На 9 хвилині Бойко перехопив небезпечний простріл з правого флангу. Саме звідти йшла основна небезпека для воріт українського клубу.

Підопічні Хацкевича наважилися на перший удар лише на 16 хвилині. Однак удар Буяльського виявився занадто слабким.

Однак саме киянам судилося відкрити рахунок у грі. Гонсалес на правому фланзі атаки протиснув захисника Бакакіса і виклав м'яч під удар Циганкову. Віктор пробив сильно й голкіпер греків Баркас не зумів парирувати удар 0:1.

На 32-ій хвилині ледь не привіз пенальті Морозюк. Микола схопив Ліваю за футболку, але арбітр проґавив це порушення.

Другий тайм знову розпочався з атак господарів поля. На 58 хвилині дуже небезпечно пробивав Христодулопулос – вище воріт.

Динамівці вирівняли гру десь до 70 хвилини, але небезпечних моментів не створили. Натомість Гало ледь не забив із штрафного – виручив Бойко. На 80 хвилині Хачеріді заробив небезпечний штрафний. Христодулопулос спершу вдарив у стінку, а згодом навісив на вільного Айдаревіча, який замкнув дальню стійку 1:1.

За три хвилини до закінчення основного часу Христодулопулос бездарно пробив головою після прострілу з правого флангу. Динамівці вистояли, але в київському матчі їм буде дуже важко.

АЕК Греція - Динамо Україна 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 19 Циганков, 1:1 - 80 Айдаревич.

АЕК - Баркас, Ламбропулос, Враньєш, Родріго Гало, Бакакіс, Сімойнш, Галанопулос (Айдаревич, 79), Бакасетас, Клонарідіс (Хрістодулопулос, 52), Лівая, Якумакіс (Араухо, 58).

Динамо - Бойко, Хачеріді, Морозюк, Кендзьора, Кадар, Циганков, Буяльський, Шепелєв, Гармаш (Бесєдін, 78), Мораес (Шапаренко, 90), Гонсалес.

Попередження: Хачеріді (5), Лівая (22), Гармаш (30), Враньєш (45), Шепелєв (71), Мораес (77).

Матч-відповідь "Динамо" - АЕК пройде 22 лютого в Києві на "Олімпійському". Початок о 20:00, текстовий онлайн проведе наш сайт.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" відстояло нічию в Греції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua