неділя, 01 квітня 2012 19:34

"Динамо" вдома тричі забило "Чорноморцю"

Олександр Алієв третю гру поспіль забиває на "Олімпійському". Фото: segodnya.ua

Київське "Динамо" обіграло одеський "Чорноморець" у матчі 25-го ранку української прем'єр-ліги з рахунком 3:1.

В середині першого тайму Мехмеді і Гусєв створили гострий момент для Ідейе у штрафному майданчику одеської команди, а нігерійської форвард відправив перший м'яч у сітку воріт суперників.

За п'ять хвилин до перерви кияни забили другий гол: Алієв віддав передачу на фланг на Попова, то в один дотик прострілив у штрафний одеситів, і Гармаш, який набіг, відправив м'яч у сітку.

На 69-й хвилині черговий гольовий шедевр вдався Алієву, з дальнім ударом якого з 28-ти метрів не впорався воротар Безотосний.

"Чорноморець" відповів м'ячем престижу на 74-й хвилині, коли Аруна дозволив Матосу ударом головою відквитати один м'яч.