пʼятниця, 17 березня 2017 21:21

"Динамо" таки обіграло "Чорноморець", "Шахтар" спіткнувся у грі з "Олімпіком"

Ярмоленко відкрив рахунок в матчі з "Чорноморцем". Фото: fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" у вельми напруженому матчі 22-го туру чемпіонату України здобуло перемогу над одеським "Чорноморцем".

Поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 2:1 на користь "біло-синіх".

Господарі досить швидко відкрили рахунок. Після подачі кутового лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко забив розкішний гол п'ятою. А перед самим свистком на перерву Сергій Сидорчук подвоїв перевагу киян потужним ударом в ближній кут.

Після перерви "Чорноморець" активніше пішов вперед і відквитав один м'яч. Забив Хочолава, замкнувши навіс зі штрафного. Надалі рахунок не змінився.

У паралельному матчі "Шахтар" сенсаційно втратив очки з "Олімпіком". Зустріч в Харкові завершилася з рахунком 1:1.

Єдиний удар у площину воріт Пятова в першому таймі завершився голом. Відзначився Поступаленко. "Шахтар" відігрався в доданий арбітром час. Гол у роздягальню "Олімпіку" забив аргентинець Густаво Бланко-Лещук.

У другому таймі перевага "гірників" на поле була тотальною. При цьому "Олімпік" вміло оборонявся, зумівши зберегти свої ворота в цілісності.