пʼятниця, 03 серпня 2018 19:02

Динамо - Шахтар 1:0, кияни вийшли в лідери чемпіонату

Динамо - Шахтар, 3 тур чемпіонату України.

Доброго вечора! Зовсім скоро розпочнеться головний матч українського футболу. Українське "класичне" протистояння Динамо - Шахтар.

Матч третього туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться в Києві на НСК "Олімпійський".

Після перших двох турів команди мають 100% показники. У обох по дві перемоги. Що правда, "біло-сині" здобували мінімальні перемоги над "Львовом" та "Ворсклою" (двічі по 1:0). А от "гірники" більш впевнено долали своїх опонентів з рахунком 3:0 переграли "Арсенал" та 2:0 "Десну".

Більшість експертів прогнозують сьогодні малорезультативний поєдинок. Побачимо як буде насправді.

На матчі очікується цікавий флешмоб. Ультрас "Динамо" готують туалетний папір, щоб показати своє ставлення до упередженої ФФУ та її глави Андрія Павелка.

Обслуговувати цей матч будуть:

Головний арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Асистенти: Олександр Войтюк (Запоріжжя), Семен Шлончак (Черкаси)

Резервний арбітр: Віталій Романов (Дніпро)

Стартовы склади команд:

"Динамо": Бойко - Кедзьора, Бурда, Кадар, Морозюк - Буяльський, Сидорчук - Циганков, Шепелєв, Вербіч - Бєсєдін.

"Шахтар": Пятов - Данченко, Хочолава, Ракіцький, Ісмаїлі - Коваленко, Степаненко, Тайсон, Марлос, Патрік - Мораес

Стартовий свисток!

3' Активніше "гірники" розпочли матч, високо пресингують господарів поля та шукають діри в обороні.

6' Кияни не можуть вийти зі своєї половини поля. Непогано "гірники" контролюють матч, але серйозної небезпеки біля воріт Бойко створити не можуть.

9' "Динамо" відповідає своїм моментом. Вербіч пробивав головою після скидки Кадара, але не влучив у ворота.

12' "Шахтар" більшість часу володіє м'ячем, "біло-синім" важко дається вихід в атаку.

17' Циганков увірвався в штрафну, але пробив занадто слабко, Пятов зафіксував м'яч.

20' Непогану контратаку провели господарі поля. Вербіч запустив Циганкова в прорив, але Пятов був на м'ячі на секунду раніше опонента та нівелював загрозу.

23' Середина тайму позаду, поки що моментів мало. "Шахтар" володіє м'ячем, але "Динамо" небезпечно контратакує.

28' Динамівці де що вирівнюють контроль м'яча, та відсовують гру від своїх воріт. Але моментів, як і раніше, обмаль.

30' Перша жовта в матчі. Хочолава отримує попередження за відмашку проти Вербіча.

35' Немає моментів в нашому матчі. Багато боротьби в центрі поля та обережності.

38' Перший небезпечний момент у виконанні "гірників". Тайсон пробиав низом з дальнтої відстані. Бойко перевів на кутовий.

42' Трохи активніше заграли команди в ці хвилини. Динамівці пробують пресингувати, гірник хочуть пролізти в штрафну. Але успіху ні ті ні інші поки не досягли.

45' Кінцівка тайму за гірниками, хоучть забити "в роздягальню".

Перерва!

Статистика першого тайму

Володіння 33% - 67%

Удари (в площину) 3(1) - 4(2)

Фоли 8-8

Другий тайм!

46' Розпочався тайм з протесту вболівальників "Динамо". Фанати закидали поле туалетним папером. Протест проти ФФУ та недотримання ними власного регламенту.

49' Прибрали папір з поля, продовжується матч.

50' Можаровський відправляє на трибуну когось з асистентів Фонсеки. Пристрасті поступово розгораються.

51' Ісмаїлі отримує жовту картку за зрив контратаки.

54' За хвилину Бєсєдін двічі пробивав по воротах. Спочатку захисник заблокував, а другий удар взяв Пятов.

57' В другому таймі команди виглядають активніше, більше націленості на ворота та менше боротьби в центрі. Буяльський отримав жовту.

62' Гармаш замінює Шепєлєва, в центрі поля стане цікавіше.

64' Гооооооооооооол! Динамо відкриває рахунок в матчі! Вербіч відгукнувся на дальній стійці на подачу Циганкова. Пробив головою Беньямін, а Пятов припустився дитячої помилки та пропустив у ближній кут. 1:0

69' Забігали "гірники", господарі притислись до воріт та будуть чекати нагоду для контратаки.

75' "Сушать" гру господарі поля, а у "гірників" мало що вдається в атаці.

78' Ледь не залетів м'яч у ворота Бойко після рикошету. Пробивав Марслос.

81' Гості закрили "біло-синіх" у штрафному майданчику. Щось подібне на штурм влаштовують гірники.

87' "Шахтар" у відкритий футбол грає, "Динамо" гостро контратакує, але не вистачає останнього пасу.

90' Непоганий шанс був у "помаранчевих". Тотовицький пробивав головою, Бойко на місці. Арбітр додав 6 хвилин.

90+3' Алан Патрік потужно пробивав з лінії штрафного. М'яч пролетів в міліметрах від стійки.

Фінальний свисток!

"Динамо" мінімально переграє "Шахтар" та одноосібно очолює турнірну таблицю.

Зараз ви читаєте новину «Динамо - Шахтар 1:0, кияни вийшли в лідери чемпіонату». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua