понеділок, 08 серпня 2011 01:25

"Динамо", "Шахтар" і "Арсенал" перемогли з однаковим рахунком

У неділю, 7 серпня, було зіграно 3 матчі в рамках 5 туру УПЛ. У всіх іграх команди-переможці святкували успіх з однаковим рахунком 2:0.

У центральній зустрічі туру "Динамо" приймали львівські "Карпати". Гол на 33-й хвилині після помилки голкіпера львів'ян Андрія Тлумака забив його динамівський тезка Шевченко. А подвоїв перевагу біло-синіх у другому таймі Огнен Вукоєвич.

У Донецьку "Шахтар" без проблем розібрався з "Кривбасом" завдяки точним ударам Селезньова і Шевчука.

А столичний "Арсенал" на виїзді за хвилину забезпечив собі три очки завдяки влучним пострілам Флореску і Шацьких.

Прем'єр-ліга. 5-й тур.

"Динамо" - "Карпати" - 2:0 (1:0)

Голи: Шевченко, 33. Вукоєвич, 55.

"Динамо": Коваль, Гусєв, Юссуф, Діакате, Попов, Вукоєвич, Аруна (Гармаш, 46), Єрьоменко, Шевченко, Ярмоленко (Нінкович, 87), Ідейе (Мілевський, 65)

"Карпати": Тлумак, Федецький, Мілошевіч, Гомес, Ощипко, Ткачук (Кравченко, 76), Крістобаль (Голодюк, 59), Худоб'як, Мартинюк, Лукас, Зеньов (Пачеко, 59)

"Шахтар" - "Кривбас" - 2:0 (1:0)

Голи: Селезньов, 43, Шевчук, 47

"Шахтар": Рибка, Срна, Кривцов, Ракицький, Шевчук, Фернандіньо, Жадсон (Коста, 59), Вілліан, Едуардо (Тейшейра, 46), Мхітарян, Селезньов (Дентіньо, 65)

"Кривбас": Бойко, Лисицький, Валєєв, Бартулович (Єслінек, 56), Федорчук, Матіч, Канкава, Костишин (Сердюк, 46), Лобжанідзе (Бабатунде, 46), Лисенко, Петров

"Ворскла" - "Арсенал" - 0:2 (0:2)

Голи: Флореску, 44. Шацьких, 45.

"Ворскла": Долганський, Селін, Чеснаков, Курилов, Даллку, Краснопьоров, Ребенок, Маркоскі, Осипенко (Кривошеєнко, 46), Закарлюка (Сачко, 46), Безус.

"Арсенал": Боровик, Польовий, Шершун, Симоненко, Хомин, Грицай, Куанса (Богданов, 35), Флореску, Кобахідзе (Міколюнас, 62), Шацьких, Мазілу (Ковпак, 74)

Зараз ви читаєте новину «"Динамо", "Шахтар" і "Арсенал" перемогли з однаковим рахунком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua