субота, 19 травня 2018 19:04

"Динамо" - "Шахтар" 2:1. Кияни перемогли в прощальному матчі Гусєва

Матч "Шахтаря" з "Динамо" в заключному турі не має турнірного значення. Фото: УПЛ

У центральному матчі 32-го туру чемпіонату України "Динамо" на стадіоні імені Валерія Лобановського зустрінеться з "Шахтарем". Gazeta.ua пропонує онлайн трансляцію матчу.

Обслуговуватиме поєдинок бригада арбітрів на чолі з Віталієм Романовим з Дніпра. Асистенти - Олег Плужник і Сергій Беккер. Четвертий арбітр - Олександр Дердо з Чорноморська.

"Динамо": Бойко, Миколенко, Кадар, Кедзьора, Вербич, Циганков, Гармаш, Бурда, Буяльський, Шапаренко, Бєсєдін

Запасні: Рудько, Морозюк, Хльобас, Сидорчук, Гусєв, Піваріч, Шабанов

"Шахтар": П'ятов, Додо, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патрік, Коваленко, Дентіньо, Марлос, Кайоде

Запасні: Шевченко, Бутко, Петряк, Матвієнко, Малишев, Нем, Феррейра

Перший тайм

1' Перший момент: арбітр не побачив порушення проти Гармаша, м'яч підхопив Марлос і, змістившись у центр, пробив з-за меж штрафного - Бойко врятував свою команду.

3' Ісмаїлі наважився на удар метрів з 20 - голкіпер "Динамо" показав надійну гру.

5' Господарі вперше підібралися до чужих воріт, заробили кутовий, однак не змогли витиснути з цього максимум.

10' Рефері чудово себе показав: у центрі поля динамівці очевидно сфолили проти гравця "Шахтаря", однак Романов не зупинив гру, адже м'яч опинився у "гірників", які продовжили атаку.

14' М'яч опинився у воротах "Шахтаря" після удару Гармаша, але перед цим півзахисник киян зіграв руками.

16' Гол - 1:0! Після подачі кутового Вербич, який опинився в центрі штрафного без опіки, ударом головою відправив м'яч у сітку. Голевий пас в активі Циганкова.

22' Арбітр справедливо призначив пенальті у ворота "Динамо". Вербич хотів перехопити м'яч, але зробив це невдало і відправив м'яч на хід Кайоде - Кадару нічого не залишалося, як фолити на супернику. Суддя обмежився попередженням угорцю.

23' Гол - 1:1! Марлос майстерно реалізував 11-метровий.

26' Дентіньо у штрафному легко обіграв Гармаша і з близької відстані небезпечно пробив по воротам - м'яч потрапив у Бурду.

29' Миколенко на рівному місці втратив м'яч, який підхопив Марлос і відпасував на Степаненка - Тарас з центру штрафного пробив поруч зі стійкою.

34' Шапаренко зіпсував перспективний момент, замість пасу на партнера легко переправивши м'яч у руки П'ятову.

36' Суддя мав усі підстави показати "гірчичник" Бєсєдіну, який грубо зіграв проти опонента, однак усно попередив нападника.

39' Після стандарту Бєсєдін метрів з 8 проштовхнув м'яч у бік воріт - мимо.

40' Марлос віддав на хід Кайоде, який втік від захисників, однак не зміг переграти Бойка.

43' "Шахтар" врятувала поперечина після удару Бєсєдіна. Подачу з кутового виконав Циганков.

Перерва

Другий тайм

Заміна у "Шахтарі": замість Ісмаїлі вийшов Матвієнко, який напередодні зламав ніс і виступає в захисній масці.

47' На поле вибіг фанат і в грі виникла пауза.

48' Хочолава програв єдиноборство Бєсєдіну, сфолив проти суперника і отримав жовту карту.

49' Небезпечний стандарт поблизу штрафного у виконанні Циганкова не знайшов адресата.

55' Гол - 2:1! Циганков віддав гострий пас на Кендзьору, той увірвався в штрафний і прострілив вздовж лінії воріт - Хочолава зрізав мяч у свої ворота.

57' Після довгої паузи на поле вийшов капітан "Динамо" Сидорчук, який замінив Буяльського.

58' Бєсєдін з меж штрафного небезпечно пробив - на шляху м'яча став захисник.

61' Шапаренко замість пасу на партнера вирішив пробити з дальньої відстані - голкіпер відбив удар, але м'яч підхопив Гармаш і віддав під удару Миколенку, "постріл" якого з меж штрафного заблокував захисник.

64' Фонсека вирішив перевірити в ділі Велінгтона Нема, який замінив Коваленка.

66' Ракицький пробив зі штрафного метрів з 22 - Бойко намагався зафіксувати мяч, але не зміг цього зробити і ледве встиг уникнути кутового.

68' Степаненко потужно пробив з дальньої відстані і Бойко лише в останній момент зумів зреагувати на підступний удар.

69' Сидорчук нагадав про себе потужним ударом - трохи неточно.

71' Сидорчук намагався ефектно закинути мяч за комір воротарю - воротар не дав себе перехитрити.

75' Глядачі оваціями зустріли Гусєва, який замінив Шапаренка. Для легенди "Динамо" це останній матч у складі киян.

76' Матвієнко небезпечно навісив у штрафний, Кайоде головой невдало пробив і завадив Дентіньо результативно завершити атаку.

81' Ракицький пробив з дальньої відстані - вийшло авантюрно.

83' Гусєв віддав блискучий пас на Бєсєдіна, який у дотик пробив метрів з 10 - голкіпер врятував "Шахтар".

85' Бойко на виході врізався в Кайоде і не втримав м'яч, який намагався переправити в сітку Степаненка, але влучив у лежачого на газоні нападника "гірників".

87' Марлос пробив метрів з 18 у ближній кут - Бойко зафіксував м'яч.

89' Ракицький відверто сфолив проти Циганкова і справедливо отримав покарання.

90' Гармаш порушив правила проти Степаненка і рефері так само справедливо дав "гірчичник" динамівцю.

90+3' Вербич по ділу отримав жовту картку за неспортивну поведінку.

Арбітр дав фінальний свисток, після якого спалахнула бійка між суперниками за те, що Нем грубо сфолив проти Циганкова. Романов уже після свистка дав попередження бразильцю.

"Шахтар" став чемпіоном України в 31-му турі УПЛ, здолавши "Верес" (1:0) і віддалившись на недосяжну відстань від "Динамо".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" - "Шахтар" 2:1. Кияни перемогли в прощальному матчі Гусєва». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua