неділя, 22 вересня 2013 23:29

"Динамо" насилу дотиснуло "Карпати", "Чорноморець" тричі забив "Зорі"

Гол Ідейе приніс "Динамо" перемогу над "Карпатами". Фото: fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" здобуло перемогу над львівськими " Карпатами" в матчі десятого туру української прем'єр -ліги.

Зустріч завершилася з рахунком 1:0, а вирішальний гол на рахунку нігерійського нападника киян Брауна Ідейє. М'яч був забитий на 84-й хвилині гри.

"Динамо" набрало 17 очок і піднялося на одну сходинку в турнірній таблиці , обійшовши полтавську "Ворсклу". "Карпати" залишаються на 12-й позиції з десятьма балами в активі.

У ще одному поєдинку одеський "Чорноморець" обіграв луганську "Зорю" з рахунком 3:1. Голи у складі переможців на свій рахунок записали Франк Джа Джедже, який забив двічі, і Сито Рієра. У луганської команди в середині другого тайму забив Яннік Болі.

"Чорноморець" продовжив переможну серію до семи матчів. Одесити після десяти турів набрали 23 очки і обійшли донецький "Шахтар" у турнірній таблиці, посівши третє місце. У "Зорі" за підсумками третини чемпіонату 12 очок і десяте місце в активі.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

Десятий тур

Динамо К (Київ ) - Карпати (Львів ) - 1:0

Голи: Ідейє , 84 ( 1:0) .

Чорноморець (Одеса ) - Зоря (Луганськ ) - 3:1

Голи: Джа Джедже, 8 ( 1:0); Рієра , 26 ( 2:0) ; Джа Джедже , 55 ( 3:0) ; Болі , 67 ( 3:1).

Попередження: Рієра , 34; Антонов , 39; Бергер , 55 - немає.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" насилу дотиснуло "Карпати", "Чорноморець" тричі забив "Зорі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua