середа, 20 квітня 2022 23:37

"Динамо" розійшлося миром з "Клужем" у благодійному матчі
5

У середу, 20 квітня, "Динамо" зіграло третій благодійний матч від початку війни з Росією. Цього разу київську команду приймав румунський клуб "ЧФР Клуж".

Усі дійові особи поєдинку вийшли на гру у спеціальних футболках з написом "Матч заради миру" (Match for peace). Крім того, всі футболісти обох команд одягнули українські прапори перед виходом на поле. Разом з гравцями вийшли українські дітки, котрим довелося тікати від війни.

Гімн України перед матчем виконала Юлія Саніна. Після чого футболісти зробили спільну світлину та вшанували пам'ять усіх загиблих українців хвилиною мовчання.

Футболісти "Динамо" та "Клужа", а також арбітри перед благодійним матчем
Юлія Саніна виконала гімн України перед благодійним матчем "Динамо" та "Клужа"
Футболісти "Динамо" перед благодійним матчем з "Клужем"

Георгію Бущану довелося вступати в гру вже в першій атаці. Голкіпер "Динамо" у стрибку перевів м'яч на кутовий після удару гравця "Клужа".

"Динамо" володіло ініціативою, проте створити щось небезпечне біля воріт господарів не вдавалося. Зате суперники ще кілька разів змушували Бущана вступати в гру до середини першого тайму. Наш голкіпер помилок не припускався.

Загалом, у першому таймі моментів особливих не було. Якщо удари у бік воріт і були, то їх або блокували захисники, або ці спроби були неточними. "Динамо" жодного разу так і не спрямувало м'яч в площину воріт "Клужа".

Мірча Луческу зробив кілька замін у перерві, проте картина гри не змінилася. Кількість атакувальних дій не збільшилася.

Поки на 64-й хв. кияни не провалилися в захисті та не дозволили пробити Валентину Костаче із забійної позиції. Денис Бойко, котрий змінив Бущана, у стрибку відвів загрозу.

"Динамо" нічого створити в атаці так і не зуміло. Тому фінальний свисток зафіксував відверто нудну нічию - 0:0.

Наступний благодійний матч "Динамо" зіграє 26 квітня проти дортмундської "Боруссії".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розійшлося миром з "Клужем" у благодійному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua