четвер, 08 листопада 2018 19:05

"Динамо" - "Ренн" 3:1. Кияни здолали французів

Гол Буяльського приніс киянам перемогу у першому матчі з "Ренном". Фото: ФК "Динамо"

У матчі 4 туру групового раунду Ліги Європи "Динамо" на НСК "Олімпійський" зустрінеться з "Ренном". Поєдинок з французами розпочнеться о 19:55.

На грі працюватиме шотландська бригада арбітрів на чолі з 36-річним Джоном Бітоном. Асистенти рефері: Дуглас Росс і Дуглас Поттер. Додаткові асистенти: Кевін Кленсі і Дональд Робертсон. Резервний рефері - Еластейр Мазе.

Бітон обслуговував матч кваліфікації Ліги Європи "Хайдук" - "Олександрія", який відбувся 4 серпня 2016 року. Також він був арбітром матчу минулого розіграшу Ліги Європи між "Гертою" і "Зорею" в Берліні, коли луганці програли з рахунком 0:2.

Команді Олександра Хацкевича не допоможуть травмовані Артем Бесєдін і Йосип Пиварич, а також дискваліфікований Володимир Шепелєв.

У "Ренна" травмовані Абдулайє Діалло та Мешер.

Стартові склади

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Кадар, Бурда, Миколенко - Че Че, Буяльський, Шапаренко - Сідклей, Циганков - Вербич

Запасні: Бущан, Сидорчук, Морозюк, Андрієвський, Шабанов, Супряга, Дуелунд

"Ренн": Коубек - Траоре, Ньямсі, Да Сілва, Бенсебаіні - Леа Сілікі, Поа - Буріго, Зеффан - Сарр, Бен-Арфа

Запасні: Гертмонас, Сібачо, Ньянг, Андре, дель Кастільо, Юну, Желен

Перший тайм

2' "Ренн" першим завдав удар по воротах: Сарр обіграв Кадара і пробив з кута штрафного - мимо.

7' Циганков заробив перспективний стандарт на правому фланзі: сам Віктор виконав навіс, але м'яч усіх перелетів і вийшов за межі поля.

10' Поа наважився на удар метрів з 30 - вище воріт.

12' Після грубого фолу Ньямсі проти Вербича арбітр призначив штрафний: після подачі Циганкова Веорбич переправив м'яч у середину штрафного - гості розрядили ситуацію.

13' ГОООООЛЛЛЛЛЛ - 1:0! Вербич головою замкнув передачу Циганкова з кутового.

15' Шапаренко перевірив пильність голкіпера ударом з-за меж штрафного - Коубек відбив мяч на кутовий.

15' Динамівці розіграли кутовий: подачу Шапаренка на Вербича перервав воротар.

21' Да Сільва у штрафному виграв верхову боротьбу у Кадара, але удар як слід не вийшов і м'яч став легкою здобиччю Бойка.

25' Після пасу з правого флангу лівий захисник Бенсебаіні пробив метрів з 25 - повз ворота.

28' Бен Арфа після єдиноборства з Циганковим опинився на газоні у штрафному - арбітр вирішив не призначати пенальті.

28' Шапаренко невдало віддав на Вербича, який не міг вийти віч-на-віч з голкіпером і втратив момент.

29' Арбітр показав першу жовту картку Ньямсі, який у попередньому епізоді сфолив прорти Циганкова.

31' Вербич опинився на газоні в штрафному, апелював до додаткового арбітра, що його прихопили за футболку, рефері на це не зважив.

32' Попередження отримав Траоре.

33' Момент у "Динамо"! Циганков пробив у ближній кут з близької відстані - голкіпер врятував свою команду.

39' Після пасу Циганкова Миколенко, який підключився до атаки, пробив з меж штрафного - не влучно.

44' Після пасу Миколенка Вербич пробив головою з меж воротарської - удар вийшов не сильним і голкіпер спокійно з ним упорався.

Перерва

Другий тайм

46' Заміна у "Ренна": замість захисника Траоре вийшов нападник Ньянг.

48' Буяльський наблизився до штрафного і пробив з лівої ноги - повз ворота.

49' Буяльський пробив метрів з 30 - прямо в руки воротарю.

53' Сідклей перебував у непоганій позиції, метрах у 17 від воріт, але пробив невдало.

54' Момент у "Ренна": після прострілу з лівого флангу Сарр пробив впритул з убивчої позиції - Бойко врятував "Динамо".

55' Попередження отримав Леа Сілікі.

56' Циганков прорвався до штрафного і пробив метрів з 25 - мимо.

59' Після пасу з правіого флангу Ньянг намагався п'ятою переправити м'яч у сітку - невдало.

61' Момент у "Динамо"! Після пасу Кендзьори Сідклей не влучив у порожні ворота з меж штрафного.

68' ГОООООЛЛЛЛЛЛЛ - 2:0! Миколенко головою відправив м'яч у сітку після подачі Циганкова зі штрафного.

70' Момент у "Динамо"! Після пасу Че Че Шапаренко пробив з близької відстані - поруч зі стійкою.

71' Заміна у "Ренна": замість Сарра вийшов Сібачо.

73' ГОООООЛЛЛЛЛ - 3:0! Шапаренко обіграв Ньямсі і обвідним ударом потроїв перевагу киян.

74' Заміна у "Ренна": замість Ньямсі вийшов Желен.

77' Момент у "Ренна": Ньянг вийшов віч-на-віч з Бойком, який вдруге врятував команду.

81' Ньянг пробив метрів з 18 - Бойко зафіксував м'яч.

83' Заміна у "Динамо": замість Че Че вийшов Сидорчук.

89' Гол - 3:1: Ньянг обіграв Бойка і віддав на порожні ворота на Сібачо, який відіграв один м'яч.

90' Заміна у "Динамо": замість Вербича вийшов Супряга.

90+2' Заміна у "Динамо": замість Шапаренка вийшов Дуелунд.

Кінець матчу

Інший представник України в Лізі Європи "Ворскла" зіграє в рідних стінах з "Карабахом".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" - "Ренн" 3:1. Кияни здолали французів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua