середа, 19 вересня 2012 02:23

"Динамо" пропустило чотири м'ячі від ПСЖ, "Реал" переміг "МанСіті": результати матчів ЛЧ

Стартував груповий етап Ліги чемпіонів ФОТО: sport.obozrevatel.com

"ПСЖ" впевнено обіграв київське "Динамо" в 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів - 4:1. Зустріч пройшла на "Парк де Пренс".

У перші 45 хвилин господарі відзначилися тричі: голи на рахунку Златана Ібрагімовича, Тіаго Сілви та Алекса. У другому таймі на гол Мігела Велозу відповів хавбек парижан Хав'єр Пасторе.

В іншому матчі групи А португальський "Порту" на виїзді здолав загребське "Динамо" з рахунком 2:0.

З матчів Ліги чемпіонів, що відбулися 18 вересня, варто відзначити перемогу мадридського "Реала" над "Манчестер Сіті" з рахунком 3:2 - у цьому матчі три голи були забиті протягом останніх 10 хвилин гри.

Крім того, "Арсенал" обіграв у гостях "Монпельє" (2:1), "Боруссія" з мінімальним рахунком здолала "Аякс" (1:0), іспанська "Малага" розгромила петербурзький "Зеніт" (3:0), а "Мілан" і бельгійський "Андерлехт" зіграли внічию. У двох інших матчах "Порту" обіграв "Динамо" із Загреба (0:2), а "Шальке 04" - "Олімпіакос" (1:2), повідомляє "Лента".

Ліга чемпіонів

Група А

ПСЖ Франція - Динамо Київ Україна 4:1 (3:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 19, пенальті Ібрагімович, 2:0 - 29 Сілва, 3:0 - 33 Алекс, 3:1 - 87 Велозу, 4:1 - 90 Пасторе.

Динамо Загреб Хорватія - Порту Португалія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 41 Лучо, 0:2 - 90 Дефур.

Група В

Монпельє Франція - Арсенал Англія 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 1:0 - 9, пенальті Бельханда, 1:1 - 16 Подольскі, 1:2 - 18 Жервіньо.

Олімпіакос Греція - Шальке 04 Німеччина 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 41 Хеведес, 1:1 - 58 Абдун, 1:2 - 59 Хунтелар.

Група С

Малага Іспанія - Зеніт Росія 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 3 Іско, 2:0 - 13 Савіола, 3:0 - 76 Іско.

Мілан Італія - Андерлехт Бельгія 0:0 (0:0, 0:0)

Група D

Реал Мадрид Іспанія - Манчестер Сіті Англія 3:2 (0:0, 3:2)

Голи: 0:1 - 69 Джеко, 1:1 - 76 Марсело, 1:2 - 85 Коларов, 2:2 - 87 Бензема, 3:2 - 90 Роналду.

Реал Мадрид - Касільяс, Арбелоа, Пепе, Варан, Марсело, Хедіра (Модріч, 73), Алонсо, Ессьєн (Озіл, 65), Ді Марія, Роналду, Ігуаїн (Бензема, 73).

Манчестер Сіті - Джо Харт, Майкон (Сабалета, 74), Компані, Настасіч, Кліши, Хаві Гарсія, Яя Туре, Беррі, Сілва (Джеко, 63), Насрі (Коларов, 36), Тевес.

Попередження: Хаві Гарсія (52), Компані (70), Джеко (89).

Боруссія Д Німеччина - Аякс Голландія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 87 Левандовскі.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" пропустило чотири м'ячі від ПСЖ, "Реал" переміг "МанСіті": результати матчів ЛЧ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua