четвер, 15 березня 2018 19:03

"Динамо" програло "Лаціо" 0:2

Мораєс і Циганков забили по м'ячу в першій грі

Добрий вечір! За кілька годин "Динамо" й "Лаціо" з'ясують, хто з них вартий пробитися до чвертьфіналу Ліги Європи. Судді дадуть стартовий свисток о 20-00.

У першому матчі, що відбувся минулого четверга на "Стадіо Олімпіко" в Римі, було зафіксовано нічию - 2:2. На гол Віктора Циганкова, відповіли Чіро Іммобіле та Феліпе Андерсон. Остаточний рахунок установив Жуніор Мораєс за 10 хвилин до кінця гри.

"Лаціо" прибув до Києва напередодні. Голосний тренер римлян Сімоне Індзагі заявив, що саме "Лаціо" заслуговує на вихід до чвертьфіналу. Натомість Олександр Хацкевич не робив секрету з того, що його команда дбатиме насамперед про оборону власних воріт.

Перед очною зустріччю суперники провели матчі в національних першостях. Кияни скромно перемогли "Верес" -1:0, а римляни на останній хвилині врятували нічию в матчі з "Кальярі" - 2:2.

Gazeta.ua вестиме текстову трансляцію матчу

Стали відомі стартові склади команд

"Динамо": Бойко, Кенджьора, Бурда, Кадар, Пиварич, Буяльський, Морозюк, Шепелєв, Мораес, Циганков, Бесєдін.

"Лаціо": Стракоша, де Врей, Патрік, Раду, Пароло, Луіс Альберто, Луліч, Луис Феліпе, Лейва, Феліпе Андерсон, Іммобіле.

Гра почалася.

3 хв. Гості володіють м'ячем частіше.

8 хв. Андерсон небезпечно проривався до воріт киян лівим флангом

9 хв. Небезпечно. Іммобіле вийшов сам на сам, обвів воротаря, але динамівців урятував Кадар у відчайдушному підкаті.

13 хв. Перша атака киян і перший кутовий.

Лаціо в стартові хвилини затисло господарів. Цілком прогнозовано

Попередження у гостей. Луіс Феліпе.

20. Циганков пройшов лівим флангом, але дав не в той бік, куди біг Морозюк.

22 ГОЛ. Кадар вибив м'яч на необов'язковий кутовий, подача і Лукас Лейва випереджає Шепелєва -0:1

27 Гості забили м'яч і відійшли на свою половину.

29. Перший момент у Динамо. Циганков пробив вище воріт.

32 Кияни оговталися і провели кілька атак. Здається, господарі сьогодні здатні забити. Аби більше не пропускати.

37 Іммобіле пробачив нас. Лівою ногою влучив у праву, знаходячись за три метри від воріт... Мда

41 Знову "орли" возять "Динамо". Бойко рятує після удару Іммобіле.

43 Тотальна перевага гостей.

44 Кадар травмувався. Замість нього виходить Шабанов.

Перерва.

Гості роблять із "Динамо", що хочуть. Враження ніби професіонали вийшли проти любителів.

Другий тайм. У команд без замін.

49 Бесєдін пробив головою після кутового. Повз ворота.

51 Патрік з 5 метрів не влучає у ворота киян. Моментище!

56 Мораес отримав попередження.

57 Гонсалес вийшов замість Морозюка

Невідомо, за рахунок чого збирається перемагати Динамо? І що робити з такою грою в турнірі?

61 Лаціо знущальницьки катає м'яч у центрі поля.

65 У господарів катастрофічно нічого не виходить в атаці.

66 Шабанов жовта картка

67 Іммобіле не влучає по м'ячу. Розбазарюють моменти гості.

69 Замість Луліча вийшов Лукаку

70 Мбокані виходить замість Бесєдіна

73 Циганков б'є і знову вище воріт.

77 Перл від коментатора. Динамо має додати, але поки чомусь не додає.

79 Гонсалес. Пройшов ударив і вкотре вище воріт!

82 Кайседо вишов замість Іммобіле.

83 ГОЛ. Де Фрай забиває ногою після кутового - 0:2

Удари по воротах - 5:16

89 Циганков небезпечно б'.є. Правильно, повз ворота.

Все матч закінчено.

Ніхто так не возив Динамо в єврокубках, як це робили підопічні молодшого із братів Індзагі. Навіть "Манчестер Сіті" був не таким переконливим. Кияни регресують. І це вже питання до керівництва.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло "Лаціо" 0:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua