![Мораес шедеврально загнав м'яча господарям матчу](https://static.gazeta.ua/img2/cache/gallery/825/825055_1_w_570.jpg?v=0)
![Динамівці реалізували два красивих голи на виїзді](https://static.gazeta.ua/img2/cache/gallery/825/825055_2_a_135_100.jpg?v=0)
![Циганков зумів не розгубитися біля воріт супротивника і п'ятою забив гол](https://static.gazeta.ua/img2/cache/gallery/825/825055_3_a_135_100.jpg?v=0)
Два голи-красені від гравців київського "Динамо" принесло їх футбольному клубу дуже важливу нічию. Проти киян зіграли майже всі найкращі гравці "Лаціо". Зокрема, головні "зірки" - форвард Чіро Іммобіле та півзахисник Сергей Мілінковіч-Савіч. Не було тільки основного плеймейкера Луїса Альберто та капітана команди 33-річного Пароло.
Господарі мали кілька серйозних шансів на перемогу, але не вистачило влучності. Циганков порушив "суху" рівновагу, коли п'ятою пробив у ворота противника. Але майже одразу "Лаціо" завдав влучного удару і зрівняв рахунок. Після голу Андерсона італійці продовжували атакувати. Але Жуніор Мораес із "Динамо" поставив крапку в матчі своїм шедевральним голом у ворота господарів матчу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Динамо вирвало важливу нічию в гостях.
Тренер "Лаціо" Сімоне Індзагі впевнений, що в Києві його команда здобуде відверту перемогу. Матч-відповідь команд відбудеться 15 березня в Києві, на НСК "Олімпійський". Початок о 20:00.
Коментарі