понеділок, 22 жовтня 2012 10:00

"Динамо" продовжує падіння, Мхітарян не забив, математична помилка Рамоса: результати 12-го туру УПЛ

Дванадцятий тур української Прем'єр-ліги ознаменувався черговою перемогою донецького "Шахтаря" і черговою поразкою київського "Динамо".

Лідер турніру добув 12-ту перемогу в 12-ти матчах, здолавши маріупольський "Іллічівець". Причому гості після першого тайму навіть вели в рахунку, однак взяти хоча б очко так і не спромоглися. Дивно, але в "Шахтарі" не забив Мхітарян.

"Динамо" вдома програло "Металісту" з рахунком 1:3, при цьому три голи киян відмінив арбітр (як мінімум в одному епізоді він точно помилився - Мехмед забивав чисто).

Помилкою, але вже тренерської, відзначений був і матч у Луганську, де "Дніпро" програв "Зорі" 2:3. Втім, господарі після 38-ї хвилини могли особливо і не намагатися - наставник дніпрян Хуанде Рамос зробив вимушену заміну (грузин Канкава вийшов замість Олійника), після якої на поле у ?складі гостей виявилося вісім легіонерів. Якби навіть "Дніпро" виграв, то йому світила б технічна поразку.

Прем'єр-ліга України

12-й тур

Шахтар - Іллічівець - 2:1

Голи: Ілсіньо, 48, Степаненко, 53 - Фомін, 37

Шахтар: П'ятов, Ракицький, Тейшейра, Чигринський, Мхітарян, Коста (Ілсіньо, 47), Кобін (Срна, 46), Шевчук, Вілліан, Адріано (Девіч, 65), Степаненко

Волинь - Металург Д - 1:1

Голи: Савич, 90 +3 - Мораєш, 81, пен.

Зоря - Дніпро - 3:2

Голи: Данило, 27, Грицай, 49, Ідахор, 65 - Калинич, 43, 90 +3

Динамо - Металіст - 1:3

Голи: Ярмоленко, 59 - Тайсон, 34, Шав'єр, 52, пен., Торрес, 90 +3

Динамо: Шовковський, Тайво, Михалик, Хачеріді, Гусєв, Мігель Велозу (Мілевський, 75), Вукоєвич, Мехмед (Рубен, 83), Ярмоленко, Раффаеле (Краньчар, 46), Ідейе.

Металіст: Горяїнов, Фінін, Березовчук, Папа Гуйє, Вільягра, Едмар, Шелаєв (Шарпар, 62), Тайсон, Марлос (Крістальдо, 73), Шав'єр, Вілліан (Торрес, 82).

Голи: Гладкий, 56 - Райчевіч, 45

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" продовжує падіння, Мхітарян не забив, математична помилка Рамоса: результати 12-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua