вівторок, 24 жовтня 2017 18:01

"Динамо" після гри з "Шахтарем" втратило ще двох гравців

Жуніор Мораес в нинішньому сезоні зіграв за "Динамо" 6 матчів і забив 1 гол. Фото: dynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" напередодні матчу 1/8 фіналу Кубка України проти "Олександрії" втратило форварда Жуніора Мораеса і хавбека Микиту Корзуна.

Останні травмувалися у зустрічі 13-го туру української Прем'єр-ліги з донецьким "Шахтарем" (0:0).

30-річний бразилець провів на полі 35 хвилин, вийшовши на заміну у другому таймі замість Віталія Буяльського. 22-річний білорус відіграв повний матч.

Ще раніше, перед класико у киян вилетіли захисник Домагой Віда і півзахисник Сергій Сидорчук.

"До Сидорчука й Віди, які не готуються до матчу, приєдналися Корзун та Мораес. У Микити досить сильний удар, а в Жуніора проблема з бічною зв'язкою. Як запевнили лікарі, до матчу з "Карпатами" бразилець буде готуватися", - сказав тренер киян Олександр Хацкевич.

У цьому сезоні Микита Корзун зіграв у 5-ти матчах УПЛ, в активі Жуніора Мораеса - 6 ігор та 1 гол.

Виїзний матч 1/8 фіналу Кубка України проти "Олександрії" "Динамо" зіграє 25 жовтня. Початок о 19.30.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" після гри з "Шахтарем" втратило ще двох гравців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua