неділя, 05 листопада 2017 22:21

"Динамо" перервало антирекордну серію, "Зоря" влаштувала черговий камбек

"Динамо" перемогло через п'ять матчів. Фото: fcdynamo.kiev.ua

"Динамо" змогло перервати безвиграшну серію з 5 матчів в чемпіонаті України. Команда Олександра Хацкевича в 15-му турі вдома обіграла "Ворсклу", 2: 1.

Відкрив рахунок на 26-й хвилині Мораес, через чотири хвилини перевагу господарів подвоїв Буяльський. У полтавчан в другому таймі м'яч забив Чеснаков.

Черговий футбольний спектакль влаштувала "Зоря". Команда Юрія Вернидуба знову зуміла відігратися, крупно програючи по ходу матчу. На цей раз, поступаючись 0:2, луганчани завершили матч з "Олімпіком" внічию, 3:3. Причому на 70-й хвилині "Зоря" залишилася вдесятьох: червону картку отримав півзахисник Олександр Андрієвський.

"Динамо" - "Ворскла" - 2:1

Голи: 1: 0 - 26 Мораес, 2: 0 - 30 Буяльський, 2: 1 - 58 Чеснаков.

Динамо - Бущан, Миколенко, Хачеріді, Віда, Морозюк, Гармаш (Шепелєв, 46), Корзун, Буяльський (Циганков, 60), Мбокані, Мораес, Гонсалес.

Ворскла - Ткаченко, Чижов, Матвієнко, Пердута, Даллку, Скляр, Чеснаков (Кулач, 79), Шарпар, Дитина, Коломоєць (Кобахідзе, 84), Кадімян (Одарюк, 73).
Попередження: Чеснаков (22).

"Олімпік" - "Зоря" - 3:3

Голи: Кравченко (11), Бєлєнький (48), Богданов (66) - Луньов (62), Опанасенко (83), Харатін (90 + 4)

"Олімпік": Махарадзе, Шабанов, Кравченко, Лук'янчук, Очігава Софія Альбертівна (іллой-айєт владіс-еммерсон, 66), Моха, Цимбалюк, Шестаков, Прийомов, Богданов (Доронін, 69), Бєлєнький (Мигунов, 90).

"Зоря": Лунін, Опанасенко, Сваток, Сухоцький, Андрієвський, Громов, Караваєв (Харатін, 87), Бабенко, Гречишкін, Сілас (Гордієнко, 46), Луньов.
Попередження: Моха (34), Шабанов (49), Луньов (57), Лук'янчук (59), Махарадзе (90).

Вилучення: Андрієвський (70).

Крім цих поєдинків, в неділю відбулися ще два матчі. "Шахтар" на виїзді з великим рахунком обіграв "Маріуполь", 1:3, а зустріч "Сталі" та "Карпат" завершилась внічию, 0:0.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" перервало антирекордну серію, "Зоря" влаштувала черговий камбек». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua