четвер, 27 жовтня 2011 01:55

"Динамо", "Металіст", "Дніпро" і "Ворскла" вибули з Кубка України

Відбулися матчі 1 / 8 фіналу Кубка України. Дубль нападника "Шахтаря" Едуардо дозволив донецькій команді обіграти київське "Динамо" - 3:2, повідомляє Чемпионат.com.

Київська команда невдало розпочала матч, пропустивши два швидкі м'ячі від "гірників". У результаті позиційної помилки Михалика Едуардо вивів "Шахтар" вперед у рахунку на дев'ятій хвилині зустрічі, а через 12 хвилин Тарас дозволив Луїсу Адріано прострелити уздовж штрафного майданчика на Тейшейру, якому залишалося лише підставити ногу і переправити м'яч у ворота.

"Динамо" скоротило розрив в рахунку за кілька хвилин до перерви. Гусєв навісив у штрафний майданчик донецької команди, Шевченко головою не дотягнувся до м'яча, а удар Ярмоленка прийшовся в протихід Рибці.

У другому таймі кияни мали шанс зрівняти рахунок після удару Алієва з 17 метрів, але "Шахтар" врятувала штанга.

На 88-й хвилині Едуардо в контратаці забив свій другий гол в цій зустрічі, а м'яч Мілевського на 92-й хвилині лише підсолодив пігулку поразки команди Юрія Сьоміна.

Львівські "Карпати" у домашньому матчі з мінімальним рахунком 1:0 здолали харківський "Металіст".

Запорізький "Металург" сенсаційно розгромив полтавську "Ворсклу" з рахунком 3:0.

Луцька "Волинь" у додатковий час здолала дніпропетровське "Дніпро" з рахунком 3:2.

У чвертьфінал Кубка України вийшли "Шахтар", "Карпати", "Зоря", донецький і запорізький "Металурги", "Волинь", київський "Арсенал" і "Чорноморець".

1 / 8 фіналу

Сталь Дніпродзержинськ - Чорноморець - 0:4 (0:3, 0:1)

Голи: 0:1 - Цигирлаш (11), 0:2 - Цигирлаш (32), 0:3 - Фонтанелла (35), 0:4 - Лео Матос (69).

Буковина - Арсенал К - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Мазілу (67), 0:2 - Мазілу (90).

Металург Д - Кривбас - 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Чечер (12), 2:0 - Маріо Сержіо (41, пенальті), 3:0 - Траоре (57), 4:0 - Траоре (74).

Волинь - Дніпро - 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Гобер (17), 1:1 - Коноплянка (36, пенальті), 1:2 - Зозуля (38), 2:2 - Шарпар (81), 3:2 - Рамон (92, пенальті) .

Металург З - Ворскла - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Жуніор (27), 2:0 - Рудика (63), 3:0 - Пісоцький (85).

ФК Суми - Зоря - 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 - Грачов (13), 1:1 - Лазарович (36), 1:2 - Силюк (73), 1:3 - Мілько (90).

Карпати - Металіст - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Зеньов (59).

Динамо К - Шахтар - 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Едуардо (9), 0:2 - Алекс Тейшейра (21), 1:2 - Ярмоленко (41), 1:3 - Едуардо (89), 2:3 - Мілевський (90)

Зараз ви читаєте новину «"Динамо", "Металіст", "Дніпро" і "Ворскла" вибули з Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua