четвер, 24 вересня 2020 00:44

"Динамо" має проблеми з грою першим номером

Владислав Супряга та Карлос Де Пена принесли перемогу "Динамо". Фото: ФК "Динамо" Київ

У 4 раунді кваліфікації Ліги чемпіонів київське "Динамо" в гостях перемогло "Гент" - 2:1. Що потрібно знати про матч?

Гра проходила в низькому темпі. Жодна команд не форсувала події, чекали помилок суперника. Злива у першому таймі знизила інтенсивність гри. Єдиним справжнім моментом у матчі був епізод, коли "Динамо" відкрило рахунок.

Роман Безус підвів свою команду. Український півзахисник бельгійського клубу отримав дві жовтих картки на початку другого тайму. Обидва епізоди не вимагали порушення, чи активних дій. Надзвичайно велике бажання зіграло із Безусом злий жарт. Після вилучення "Гент" вже думав про оборону.

VAR допоміг "Динамо". Боковий арбітр зафіксував офсайду Владислава Супряги в епізоді із першим голом у ворота "Гента". Після перегляду відеоповтору арбітр матчу Овідіу Хацеган зарахував взяття воріт віцечемпіона Бельгії.

Жерсон Родрігес провалив матч. Люксембурзький легіонер був абсолютно пасивний в атаці команди та не відпрацьовував на оборону. Томаш Кендзьора часто залишався проти двох суперників.

Роман Яремчук зазнав травми на 20 хвилині гри і залишив поле.

Роман Яремчук зазнав травми на 20 хвилині гри і залишив поле

Георгій Бущан припустився гольової помилки. Воротар "Динамо" не розрахував вихід з воріт після кутового.

"Динамо" мало проблеми із грою першим номером. Після вилучення Безуса підопічні Луческу володіли ініціативою, але ніякої гостроти біля воріт суперника створити так і не змогли. Розігрували м'яч біля штрафного майданчику господарів та збились на навісні передачі, які не несли жодної загрози. Лінії атаки "Динамо" явно не вистачало креативності та нестандартності.

Віктор Циганков та Беньямін Вербич не посилили гру "Динамо". Вийшли на заміну у другому таймі. Не змогли серйозно допомогти в атаці індивідуальними діями.

Мірча Луческу знову зміг використати всі слабкі сторони та помилки суперника на користь власної команди. Водночас "Динамо" не дозволило "Генту" показати свої найкращі якості.

Повторний матч "Динамо" - "Гент" відбудеться 29 вересня, вівторок, у Києві.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" має проблеми з грою першим номером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua