неділя, 01 вересня 2013 21:38

"Динамо" і "Дніпро" зіграли внічию на "Олімпійському"

Ярмоленко забив "Дніпру" на "Олімпійському". Фото: fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" та дніпропетровський "Дніпро" зіграли внічию в матчі восьмого туру української прем'єр-ліги. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

На гол Романа Зозулі у першому таймі відповів Андрій Ярмоленко, який відзначився на 64-й хвилині. До кінця зустрічі командам не вдалося визначити найсильнішого.

Таким чином, "Дніпро" продовжив безпрограшну серію до п'яти матчів. "Дніпро" набрав 17 очок і порівнявся з одеським "Чорноморцем", з яким ділить 3-4-е місця. "Динамо" залишилося на шостому місці, набравши 14 очок.