вівторок, 29 вересня 2020 21:04

"Динамо" гратиме у Лізі чемпіонів

Кияни другий тайм матчу в Бельгії грали в чисельній більшості. Фото Рейтер

Добрий вечір!

Швидко злетіли шість днів вересня й сьогодні київське "Динамо" приймає вдома бельгійський "Гент". Гості із східної Фландрії намагатимуться відігратися після домашньої поразки – 1:2.

Українського тріо ми теж не побачим у складі бельгійського віцечемпіона. На полі буде лише захисник Ігор Пластун. Форвард збірної України Роман Яремчук конфліктує з клубом, намагаючись поміняти Бельгію на Італію. А півзахисник Роман Безус отримав червону картку й дискваліфікований на сьогоднішній матч.

Останні матчі суперники закінчили в різному настрої. Кияни розбили вдома "Минай" – 4:0, а "Гент" удома поступився "Льовену" – 2:3. Причому команда Пластуна й компанії програвали по ходу зустрічі – 0:3.

Сьогодні бельгійці вийдуть на гру, як на останній бій. Їм нема чого втрачати, а здобути можуть усе – Лігу чемпіонів, гроші й славу.

Тим часом стали відомі стартові склади "Динамо" і "Гента".

"Динамо": Бущан, Караваєв, Миколенко, Забарний, Кенджьора, Шапаренко, Сидорчук, Буяльський, Де Пена, Родрігеш, Супряга

Запасні: Бойко, Сирота, Андрієвський, Шепелев, Вербич, Циганков, Соль

"Гент": Руф, Нуріу Фортуна, Нгадеу-Нгаджуі, Пластун, Кастро-Монтес, Дорш, Овусу, Ньянгбо, Кляйндінст, Букарі, Депуатр

Запасні: Косеманс, Мохаммаді, Ботака, Самуаз, Маррех, Кумс, Годо

Команди виходять на поле й слухають гімн Ліги чемпіонів.

Гра почалася!

2 хв. Атаками обмінялися суперники, але вдарити по воротах жоден із них не наважився.

4 хв. Шапаренко пробивав штрафний із гострого кута й підняв м'яч занадто високо.

7 хв. Проти Сидорчука зіграли грубо але польський арбітр поки карток не дає.

9 хв. ГОЛ!! Буяльський! Віталій розіграв елегантну комбінацію із Супрягою і сам завершив її ударом п'ятою – 1:0!

13 хв. Пластун рукою ненавмисне влучив в обличчя Де Пени. Штрафний.

15 хв. Знову атакують кияни. Поки ніякої контргри в бельгійців не видно.

17 хв. Стійка! Шапаренко пробивав з метрів 20, але м'яч ударився в штангу. Добивання від Караваєва пішло вище воріт.

20 хв. Забарний догрався в своєму карному майданчику і віддав на суперника! Депуатр вивалювався на ворота й віддав Абукарі, а той зам'явся і Бущан із Миколенком встигли заблокувати удар.

24 хв. Вирівняли гру фламандці й не соромляться ходити в атаку.

28 хв. Ньянгбо небезпечно бив із рикошетом, але минулося цьоо разу. У зворотній атаці бельгійці збили Де Пену й перша жовта в "Гента".

30 хв. Сидорчук небезпечно бив із кута карного майданчика, але вкотре вище воріт. Якийсь Хоттабич приховався за воротами "Гента."

34 хв. Дали навісити з правого флангу супернику, але пробити Кляйндінст не зміг.

35 хв. Пенальті у ворота "Гента"! Пластун зіграв рукою і Де Пена не лишає шансів воротарю. Точно в нижній лівий кут пробив уругваєць.

39 хв. І ще один пенальті у ворота гостей міг бути, коли нібито збили Супрягу. Але падінню передував офсайд. Арбітр Марчиняк скасовує покарання для фламандців.

42 хв. Пластун отримує жовту за фол на Буяльському.

45 хв. В атаках "Гента" проходять останні хвилини тайму, але нічого не досягли гості. Перерва.

В паралельному матчі "Ференцварош" Сергія Реброва грає внічию з "Мольде" – 0:0.

Гра поновилася після перерви.

47 хв. Намагаються гості щось змінити в грі. Але не полишає думка про якусь їхню загальну кволість. Не той "Гент" тепер, не той!

49 хв. І таки буде третій пенальті. Знову тримали Супрягу. Фортуна (з таким-то прізвищем!) заробив пенальті й Родрігеш спокійно пробив по центру – 3:0!

54 хв. Може повторити долю "Минаю" бельгійський клуб. Вже ні про яку лігу чемпіонів не мріють підопічні Де Деккера.

57 хв. Караваєв завершував затяжну атаку киян, але пробив точно в руки Руфу.

59 хв. Пластун двічі бив упритул після кутових, але Бущан і Караваєв рятують киян від 100% голу.

60 хв. Вербич і Циганков вийшли замість Де Пени і Родрігеша.

64 хв. Дорш відібрав м'яч і сильно пробив. Бущана цим не здивуєш.

67 хв. Бущан відбив м'яч після не надто сильного удару, але потім випустив його і закрутився в'юном на місці. Добре, що суперника поблизу не було.

70 хв. Дежавю. Кляйндінст бив головою з трьох метрів, але Бущан урятував. Добивання пішло повз ворота.

74 хв. Заміна в гостей. Самуаз вийшов замість Депуатра. Це дебют для 19-річного хлопця.

76 хв. Пластун таки забиває після штрафного, але з явного положення поза грою.

78 хв. Заміна в киян. Замість Шапаренка вийшов Андрієвський.

83 хв. Міні-штурм влаштували господарі, але про ворота забули. Зате час убили.

87 хв. Чимсь невдоволений Ігор Суркіс у віп-ложі "Динамо" в окулярах виглядає старшим за Луческу. Чого сумувати, Ігоре Михайловичу? Гроші за вихід в Лігу чемпіонів уже у вас у кишені.

Все, фінальний свисток Марчиняка. Кияни вийшли в Лігу Чемпіонів після чотирирічної перерви. Дві команди матиме Україна в Лізі чемпіонів!

Жеребкування групового турніру Ліги чемпіонів відбудеться в четвер, 1 жовтня. "Шахтар" перебуватиме в другій корзині, "Динамо" очолить третю.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" гратиме у Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua