неділя, 09 травня 2021 16:42

"Динамо" ефектно розтрощило "Колос"

Віталій Миколенко виступає за першу команду "Динамо" із літа 2017 року. Фото: ФК "Динамо" Київ

У матчі 26-го туру чемпіонату України "Динамо" в гостях розгромило "Колос" - 3:0.

Що потрібно знати про гру в Ковалівці?

Луческу виставив основу. Попри те, що "Динамо" за чотири дні буде грати у фіналі Кубка України проти "Зорі", Луческу виставив оптимальний склад. Поза грою був тільки Віталій Буяльський, який пропускав гру через перебір карток.

Слабка гра Циганкова. Лідер "Динамо" вів суперечку за звання найкращого бомбардира чемпіонату. Але після невиразної гри у попередньому турі проти "Маріуполя", Циганков вийшов тільки на заміну в другому таймі. Мав один момент, який не реалізував. Найкращим бомбардиром став Владислав Кулач із "Ворскли", який випередив Циганкова на три голи.

Циганков не зміг стати найкращим бомбардиром чемпіонату

Гра пройшла за переваги "Динамо". Кияни володіли територіальною та ігровою перевагою протягом всього матчу. "Колос" намагався діяти другим номером, але у команди Руслана Костишина зовсім нічого не виходило в атаці.

Гол Гармаша став вирішальним. Наприкінці першого тайму гості почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Олександр Караваєв та Жерсон Родрігес не реалізували свої спроби, а Гармаш зміг забити гол в роздягальню. Після перерви "Колос" намагався атакувати, але тільки дав супернику більше простору в атаці.

Шапаренко та Миколенко забили красиві голи. Микола реалізував штрафний, а Віталій забив з лету після кутового.

18-річний форвард дебютував за "Динамо". Владислав Ванат провів першу офіційну гри за команду. Нападник вийшов на заміну в кінці гри.

Матч ледве не завершився бійкою. Захиснику "Динамо" Денису Попову не сподобався грубий підкат білоруса Миколи Золотова. Партнери вчасно змогли забрати динамівця. Обидва гравці отримали по жовтій картці.

Ефектна крапка від "Динамо". В матчі першого кола команда Луческу втратила очки із "Колосом", а у Кубку України змогла перемогти тільки в серії пенальті. В Ковалівці в киян не було ніяких проблеми. Гості повністю переграли суперника за грою. За бажання могли довести гру до непристойного рахунку.

"Динамо" стало чемпіоном сезону-2020/21. Кияни виграли титул вперше за п'ять років.

"Колос" фінішував на четвертому місці. Вилетів із УПЛ "Минай".

13 травня "Динамо" та "Зоря" розіграють Кубок України. Матч пройде у Тернополі. Початок гри о 19:00.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" ефектно розтрощило "Колос"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua