четвер, 20 квітня 2017 16:20

"Динамо" двічі забило "Шахтарю" в матчі "молодіжок"

"Динамо" впевнено перемогло "Шахтар" (1:0) в матчі 26-го туру молодіжного чемпіонату України.

Перший гол кияни забили на 65-й хвилині зустрічі після передачі у кутового, яку замкнув Павло Оріховський.

За хвилину до фінального свистка "біло-сині" подвоїли перевагу: Сергій Булеца прорвався по лівому флангу, вбіг до штрафного і точно пробив у ближній кут "гірників".

Завдяки цій перемозі "Динамо" U-21 набрало 66 очок і продовжує лідирувати в турнірній таблиці молодіжного чемпіонату України. "Шахтар" же з 58 балами залишився на 2-му рядку.

Динамо - Шахтар 2:0

Гол: Оріховський, 65, Булеца, 90+2

Динамо: Бущан, Лук'янчук, Чоботенко, Тимчик, Осман, М. Кравченко (Михайличенко, 78), Оріховський (Шапаренко, 90), Буяльський (Булеца, 46), Ледньов, Корзун (Казаков, 46), Щебетун

Шахтар: Кудрик, Кирюханцев, Сагуткін, Качараба, Корнієнко, Танковський, Ігнатенко (Глущук, 81), Пихаленок, Борячук, Арабідзе (Арендарук, 62), Топалов

Попередження: Казаков, 76 - Качараба, 50, Сагутнік, 73

Вилучення: Арендарук, 90+1 (Шахтар)

Перші команди "Динамо" і "Шахтаря" проведуть очну зустріч завтра, 21 квітня, в Києві, на НСК "Олімпійський". Початок о 20:00.

"Шахтар" лідирує в таблиці УПЛ, маючи 66 очок і випереджаючи "Динамо" на 11 пунктів.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" двічі забило "Шахтарю" в матчі "молодіжок"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua