вівторок, 28 серпня 2018 21:04

"Динамо" - "Аякс" 0:0. Кияни виступатимуть у Лізі Європи

Гол Кендзьори в Амстердамі подарував киянам багато емоцій. Фото: ФК "Динамо"

У повторному матчі 4-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" на НСК "Олімпійський" зустрінеться з "Аяксом". Початок - о 22:00. Перший матч в Амстердамі завершився перемогою господарів - 3:1. Киянам для проходу в наступний раунд треба забивати мінімум двічі.

На поєдинку працюватиме суддівська бригада зі Словенії на чолі з Даміром Скоміною. 42-річний арбітр із Копера за професією є менеджером із туризму. Є арбітром ФІФА з 2003 року, до елітної категорії європейських арбітрів входить з 2009 року.

Двічі перетинався і з київським "Динамо" на міжнародній арені. У 1/16 фіналу Кубка УЄФА сезону 2008/2009 "біло-сині" під наглядом Скоміни зіграли на виїзді внічию з "Валенсією" (2:2), завдяки чому вийшли до наступної стадії турніру, а на груповому етапі Ліги чемпіонів 2015/2016 зіграли вдома внічию з англійським "Челсі" (0:0).

Асистенти - Юре Прапротник, Роберт Вукан, додаткові асистенти - Матей Юг, Славко Вінчич. Четвертий арбітр - Томаш Кланчник (усі - Словенія).

Спостерігач арбітражу УЄФА - Еміл Божиновські (Македонія). Делегат УЄФА - Іштван Гушар (Угорщина).

Стартові склади

"Динамо": Бойко, Бурда, Пиварич, Кендзьора, Кадар, Буяльський, Сидорчук, Циганков, Шепелев, Вербич, Супряга

Запасні: Бущан, Морозюк, Че Че, Шапаренко, Гармаш, Шабанов, Русин

"Аякс": Онана, де Лігт, Вебер, ван де Бек, Тадич, Мазрауі, Блінд, Шене, де Йонг, Зіех, Хунтелар

Запасні: Ламбру, Крістенсен, Нерес, Ейтінг, Лабьяд, де Віт, Баккер

Перший тайм

2' Циганков з правого флангу зробив навіс у штрафний - воротар усіх випередив і забрав м'яч.

5' Момент у "Динамо"! Циганков змістився у центр і закинув м'яч за спину захисників на хід Вербичу, який пробив у верхній кут воріт - голкіпер врятував свою команду.

8' Циганков з кутового закрутив м'яч у дальній кут - Онана спокійно з цим впорався.

10' Після подачі Тадича в штрафний ван де Бек пробив головою вище воріт.

14' Пенальті у ворота "Динамо". після подачі кутового Кендзьора сфолив проти де Лігта, затримавши того за футболку - арбітр вказав на позначку. Польський захисник отримав попередження.

14' "Аякс" не реалізував 11-метровий! Після удару Тадича м'яч влучив у стійку, а на добиванні той-таки Тадич не влучив у порожні ворота.

16' Кендзьора одразу міг заробити другий пенальті у свої ворота після протистояння в штрафному з Хунтеларом - арбітр не звернув на це уваги.

20' Зієх отримав м'яч на підступах до штрафного і одразу пробив - Бойко без проблем зафіксував м'яч.

23' Пиварич на лівому фланзі обігрався з Вербичем і гостро відпасував у штрафний - Буяльський не встиг до м'яча.

26' Тадич пробив з вигідної позиції з меж штрафного - удар не вийшов і м'яч полетів вище воріт.

28' Після подачі кутового Циганковим Вербич пробив у падінні головою - повз ворота.

31' Момент у "Аякса"! Після подачі кутового Блінд виграв боротьбу на "другому поверсі", м'яч опинився у Хунтелара, який з розвороту з меж воротарського пробив поруч зі стійкою.

36' Момент у "Аякса". Зієх "покотив" у штрафний на ван де Бека, який з убивчої позиції не влучив у площину воріт.

39' Зієх наважився на удар з дальньої дистанції - воротар "Динамо" забрав м'яч у руки.

43' Момент у "Аякса"! Ван де Бек з правого фланга відпасував на Хунтелара, який знаходився у вигідній позиції, без перешкод пробив з меж штрафного - Бойко зіграв героїчно і відбив удар.

Перерва

Второй тайм

46' Заміна у "Динамо": замість Шепелєва вийшов Гармаш.

50' Тадич пройшов у штрафний з лівого флангу, віддав під удар ван де Беку - удар у нідерландського гравця, який знаходився метрах у восьми від воріт, не вийшов.

52' Тадич зробив навіс уздовж штрафного - Мазрауї випередив динамівців і пробив головою у кут воріт - Бойко зреагував на удар.

53' Після подачі кутового де Лігт головою пробив вище воріт.

55' Поперечина. "Аякс" заробив штрафний по центру метрах у 22 від воріт - Зієх зі "стандарту" поцілив у каркас воріт.

59' Зієх розрізним пасом кинув у прорив Тадича, якому в останній момент завадив пробити Кендзьора.

62' Гармаш зробив гострий простріл вздовж лінії воріт - Супряга не зміг переправити м'яч у сітку.

64' Заміна у "Динамо": замість Сидорчука вийшов Шапаренко.

68' Гармаш не знайшов іншого продовження атаки і пробив метрів з 30 - вище воріт.

71' Шапаренко втратив мяч на своїй половині і відверто сфолив проти Шене - суддя показав динамівцю жовту картку.

78' Кендзьора зробив довгий пас у штрафний на Вербича, який не встиг до м'яча - асистент ще й зафіксував офсайд.

79' Заміна у "Аякса": замість Вебера вийшов Ейтінг.

81' Момент у "Аякса". Тадич у штрафному віддав під удар Хунтелару - Бойко зіграв бездоганно і ногами відбив м'яч.

82' Момент у "Аякса": Зієх з близької відстані не зміг переправити м'яч у сітку.

85' Заміна у "Аякса": замість ван де Бека вийшов де Віт.

85' Заміна у "Динамо": замість Буяльського вийшов Русин.

89' Хунтелар пробив з-за меж штрафного - повз ворота.

Арбітр додав 2 хвилини.

Кінець матчу

Переможець протистояння забронює за собою місце в груповому етапі Ліги чемпіонів, інша команда перебазується в груповий раунд Ліги Європи.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" - "Аякс" 0:0. Кияни виступатимуть у Лізі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua