пʼятниця, 31 серпня 2007 16:36

Демидюк встановив рекорд України у фіналі дистанції 110 метрів з бар"єрами

Вперше в історії української легкої атлетики наш спортсмен пробився у фінал на дистанції 110 метрів з бар"єрами. 25-річний Сергій Демидюк хоча і не виграв медалі в Осаці, проте вкотре у сезоні продемонстрував чудовий час і знову побив національний рекорд. З результатом 13.22 секунди він фінішував шостим. Попередній рекорд України Сергій встановив 10 серпня на переможній для себе Універсіаді - 13.33.

Переміг світовий рекордсмен Ксянь Лю з Китаю - 12.95 секунд. Американець Терренс Треммел - другий (12.99). "Бронза" ще у одного представника США Девіда Пейна - 13.02 (особистий рекорд).

Зараз ви читаєте новину «Демидюк встановив рекорд України у фіналі дистанції 110 метрів з бар"єрами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua